Kaune atidaryta nauja MAXIMA parduotuvė
2015 m. spalio 15 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien Kaune, Vinco Krėvės prospekte, atidaryta nauja MAXIMA parduotuvė. Tai viena didžiausių MAXIMA X formato parduotuvių Lietuvoje – šio formato parduotuvėse paprastai siūloma nuo 4,5 iki 8,5 tūkstančio skirtingų maisto ir pirmojo būtinumo pramoninių prekių. Prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ į šios naujos parduotuvės statybas ir įrengimą investavo beveik 600 tūkst. eurų.

„Atidaryti naują parduotuvę Kaune pasirinkome neatsitiktinai. Pastaruosius metus orientuojamės į apgalvotą plėtrą, naujas parduotuves atidarome ten, kur jų vis dar trūksta. Parduotuves įrengiame atsižvelgę į vietinių klientų srautus ir lūkesčius, investuojame į modernią prekybinę įrangą, kad jos būtų patogios apsipirkti, peržiūrime asortimentą, kad klientai visuomet rastų savo mėgstamus produktus už gerą kainą. Į vartotojų poreikius orientuota plėtros strategija pasiteisina ir padeda mums užsitikrinti konkurencinį pranašumą rinkoje“, – teigia bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Nauja, daugiau nei 1600 kv. metrų ploto siekianti parduotuvė, iš kurių beveik 1000 kv. m. – prekybinis plotas, klientų lauks kasdien nuo 8 val. ryto iki 22 val. vakaro. Parduotuvėje sukurta daugiau nei 50 naujų darbo vietų.

Parduotuvėje sumontuota šiuolaikiška prekybinė įranga. Atsižvelgus į klientų poreikius, pagrindinis dėmesys naujoje MAXIMA parduotuvėje skiriamas kur kas gausesniam šviežio maisto produktų asortimentui – mėsos, pieno, duonos produktams ir vaisiams bei daržovėms. Kasdien šioje parduotuvėje bus siūlomas platus „Meistro kokybės“ kulinarijos ir konditerijos gaminių pasirinkimas, pačioje parduotuvėje kepamos šviežios bandelės.

Šiuo metu MAXIMA prekybos tinklui priklauso 232 MAXIMA parduotuvės visoje Lietuvoje, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsiperka daugiau nei 0,5 mln. pirkėjų.

Šiuo metu Kaune veikia net 13 „Maxima X“ tinklo parduotuvių, taip pat tinklas jau atidarė keturias naujas parduotuves Varėnoje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune bei dar penkias atnaujino. Į parduotuvių atnaujinimą ir jų statybą įmonė jau investavo 6,4 mln. eurų bei sukūrė beveik 200 naujų darbo vietų.

Pasidalink: