Kaune duris atveria visą parą veiksianti „Maxima“
2017 m. gruodžio 13 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Rytoj, gruodžio 14 d., Kaune atidaroma pirmoji visą parą veiksianti „Maxima“ parduotuvė laikinojoje sostinėje. Miesto centre, Jonavos g. 60, įsikūrusioje parduotuvėje išskirtinis dėmesys lauks skubančių pirkėjų. Čia jie galės įsigyti ne tik kavos, šaltų bei karštų užkandžių, bet ir greitai atsiskaityti savitarnos kasose. Naujoje „Maximoje“ veiks ir kepykla, kurioje nuolat bus kepami švieži duonos gaminiai, tris kartus per dieną – įvairios bandelės ir kruasanai.

„Ištesėjome savo pažadą pirkėjams ir šią, kauniečių nekantriai lauktą, „Maximos“ parduotuvę atidarome dar iki didžiųjų metų švenčių. Pasirūpinome, kad erdvioje parduotuvėje laikinosios sostinės gyventojai rastų ne tik Kalėdinių dovanų bei dekoracijų, tačiau ir mūsų meistrų pagaminto, tiesiai ant šventinio stalo dėti paruošto maisto,“ – sako Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė.

Judrioje Kauno dalyje įsikursiančioje „Maxima XX“ formato parduotuvėje pirkėjams bus pasiūlytas ir itin platus Lietuvos ūkininkų produkcijos pasirinkimas, suformuotas didelis vaikiškų bei kūdikių prekių skyrius, bus galima rasti ir pagrindines bakalėjos bei reikalingiausias buities prekes. Iš viso pirkėjams kiekvieną dieną bus siūloma rinktis iš 27 tūkst. skirtingų pavadinimų prekių.

Visą parą veiksiančioje „Maximoje“ suformuotas 3 tūkst. kvadratinių metrų prekybos plotas. Jau dabar šioje parduotuvėje sukurta net 100 naujų darbo vietų. Iš viso į naujos, modernios parduotuvės įrengimą bei infrastruktūrą investuota 2,5 mln. eurų.

Naujoji „Maxima“ Jonavos gatvėje įrengta vietoj iš Lietuvos pasitraukusio prekybos tinklo „Prisma“ – dar rugpjūčio pabaigoje „Maxima“ skelbė laimėjusi derybas dėl šio tinklo prekybos patalpų Vilniuje ir Kaune.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 238 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: