Klaipėdoje atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė
2016 m. gegužės 26 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Bendrovė „Maxima LT“,  įgyvendindama šių metų plėtros ir tinklo parduotuvių atnaujinimo planus, šiandien Klaipėdos Naikupės g. atidarė atnaujintą „Maxima X“ formato parduotuvę. Į jos atnaujinimo darbus bendrovė investavo daugiau kaip 815 tūkst. eurų.

„Tai viena populiariausių mūsų tinklo parduotuvių Klaipėdos mieste. Dauguma jos pirkėjų – ne tik aplinkinių rajonų gyventojai, bet ir netoliese įsikūrusi biurų darbuotojai. Tad, atnaujindami jau 11 metų veikiančią parduotuvę, ypatingą dėmesį skyrėme būtent vietinių pirkėjų patogumui ir jų poreikiams“, -  sako bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.  

Po atnaujinimo parduotuvė tapo erdvesnė, joje patogiau suplanuotos prekių lentynos, siūlomas platesnis šviežių maisto, taip pat jau pagamintų ir išsinešti paruoštų produktų asortimentas. Parduotuvėje įdiegtos ir 5 savitarnos kasos, leisiančios taupyti pirkėjų laiką piko metu.  

Atnaujintoje parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš nuo šiol dar platesnio šviežių maisto produktų asortimento – joje išplėsti šviežios mėsos, pieno, duonos, žuvies, vaisių bei daržovių skyriai. Kasdien joje bus siūlomas ir platus „Meistro kokybės“ gaminių pasirinkimas – šviežios bandelės, keptos mėsos gaminiai.

Atsižvelgiant į šios parduotuvės lankytojų apsipirkimo įpročius, daug dėmesio skirta produktų išsinešti skyriui. Pirkėjų lauks platus jau paruoštų pusryčių ar priešpiečių, taip pat užkandžių, sumuštinių, įvairių desertų asortimentas.  

Bendras atnaujintos  „Maxima X“ parduotuvės plotas siekia beveik 1200. kv. m,  iš kurių daugiau nei 800 kv. m. skirta prekybinei erdvei. Greta maisto prekių parduotuvės prekybos centre įsikūrė vaistinė. Atnaujinus parduotuvę joje nuo šiol dirbs 50 darbuotojų.

Be planuojamų atidaryti dar 19 naujų parduotuvių, bendrovė „Maxima LT“ per 2016 metus ketina atnaujinti ir dar 9 jau veikiančias tinklo parduotuves visoje šalyje. Planuojamos bendrovės investicijos į naujų parduotuvių atidarymą ir esamų atnaujinimą šiais metais siekia daugiau nei 36 mln. eurų.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 235 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: