Klaipėdoje atnaujinta paskutinė šiemet „Maximos“ parduotuvė
2016 m. gruodžio 21 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, gruodžio 21 dieną Klaipėdos Mokyklos gatvėje atidaryta atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė. Į keturis mėnesius trukusią parduotuvės rekonstrukciją bendrovė „Maxima LT“ investavo beveik pusę milijono eurų. Tai jau paskutinė atnaujinta tinklo parduotuvė šiemet, kurios atidarymu pabaigta 2016 m. planuota prekybos tinklo plėtra.

„Nors tai ir paskutinė šiemet atidaroma atnaujinta „Maxima“, jos rekonstrukcija buvo laukiama ne mažiau nei kitų šiemet jau atnaujintų tinklo parduotuvių. Jau beveik 15 metų šiame miesto rajone veikiančios parduotuvės atnaujinimo ėmėmės visų pirma atsižvelgdami į vietos gyventojų išsakytus pageidavimus. Šioje miesto dalyje gyvena daug šeimų, todėl labai svarbu, kad greta jų namų veiktų patogi ir jų poreikius dar geriau atitinkanti maisto ir kitų kasdienių prekių parduotuvė. Būtent tam, atnaujindami šią „Maximą“ skyrėme daugiausiai dėmesio“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris. 

Vykdant suplanuotus atnaujinimo darbus, buvo padidintas tiek bendras, tiek prekybinis parduotuvės plotas, kurie atitinkamai padidėjo iki kiek daugiau nei 600 ir 320 kv. metrų. Tai leido padidinti ir parduotuvėje veikiančius šviežių maisto produktų, daržovių ir vaisių skyrius, išplėsti bendrą prekių asortimentą. Kaip ir kitose šiemet naujai atidarytose ir atnaujintose tinklo parduotuvėse, joje pritaikytas naujas prekybos salės suplanavimo modelis, leidžiantis suvienodinti to paties formato parduotuvių asortimento išdėstymą, kad pirkėjai reikalingas prekes rastų dar greičiau ir paprasčiau.

Drauge, parduotuvės infrastruktūra geriau pritaikyta neįgaliems pirkėjams. Įrengtas platus įėjimas, platesni praėjimai tarp prekių lentynų ir kasų.

Atidarymo dieną pirmieji parduotuvės lankytojai vaišinami karšta kava ir šviežiais kruasanais. Taip pat, atidarymo proga iki gruodžio 24 dienos pirkėjų lauks specialios nuolaidos iki 55 proc., o dar 3 mėnesius nuo parduotuvės atidarymo dienos į jų „Ačiū“ korteles sugrįš po 10 proc. pirkinių sumos.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 239 „Maxima“ parduotuvė, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: