Kuršėniškiams – nauja „Maximos“ parduotuvė
2017 m. gegužės 25 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien atidaryta antra prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Kuršėnuose, Vilniaus g. 43. Tai nedidelio formato „Maxima X“ parduotuvė, tačiau suplanuota taip, kad joje reikiamų prekių rastų ir namuose maistą gaminantys, ir laiką taupantys bei jau pagamintų patiekalų ieškantys pirkėjai. Čia įrengtos modernios kasos, sutvarkyta aplinka, parduotuvė ir įvažiavimai pritaikyti neįgaliesiems. Į parduotuvę investuota daugiau kaip 300 tūkst. eurų.

„Prekybos tinklą „Maxima“ plečiame visoje Lietuvoje ir naujas parduotuves atidarome tiek didesniuose šalies miestuose, tiek ir mažesnėse gyvenvietėse, kuriose auga poreikis patogiai apsipirkti šalia namų. Atidarydami naujas parduotuves stengiamės pasirūpinti ir pagerinti sąlygas bendruomenei – sutvarkyti aplinką, infrastruktūrą, pagerinti privažiavimus neįgaliesiems. Naujoji parduotuvė Kuršėnuose įsikūrė strategiškai patogioje vietoje – vienoje pagrindinių miesto gatvių, taigi ją bus patogu pasiekti ir vietos gyventojams, ir miesto svečiams“, – sako bendrovės „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė. 

Nors parduotuvė priskiriama mažiausio formato „Maximos“ parduotuvėms, joje daug dėmesio skirta gausiam šviežio maisto pasirinkimui. Pirkėjai visada ras kasdienių maisto produktų – šviežios mėsos, pieno produktų, duonos gaminių, vaisių ir daržovių. Skubantys ir išalkę ras jau pagamintų „Meistro kokybės“ kulinarijos bei konditerijos gaminių, vietoje kepamų šviežių bandelių.

Į parduotuvę investuota daugiau kaip 0,3 mln. eurų, įrengtos modernios kasos, kurios leis greičiau apsipirkti ir užtikrins parduotuvės darbo efektyvumą, sutvarkyta aplinka – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, platūs įvažiavimai neįgaliesiems. 700 kv. m. prekybinio ploto parduotuvėje pasirūpinta plačiu asortimentu ir patogiu jo išdėstymu.

Kuršėniškiai naujoje parduotuvėje laukiami jau nuo pirmosios jos darbo dienos. Atidarymo dieną pirmųjų lankytojų lauks „Maximos“ meistrų pagamintas tortas, o iki gegužės 28 d. specialios atidarymo nuolaidos iki 50 proc. Nuolaidos bus taikomos šviežiai mėsai ir mėsos gaminiams, kosmetikai ir parfumerijai, sūriui, vaisiams bei daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje ir specialiame parduotuvės atidarymui skirtame laikraštyje.

Perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš 5 proc. nuo pirkinių sumos, o neturintys „Ačiū” kortelės, gegužės 25–28 dienomis ją galės įsigyti tik už 1 euro centą.

Apie „Maxima LT“

Šiuo metu Lietuvoje veikia 237 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba beveik 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: