„Maisto bankas“ su „Maxima“ kviečia dovanoti Velykas skurstantiems
2017 m. balandžio 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Balandžio 7-8 dienomis, „Maxima“ kviečia dalyvauti „Maisto banko“ organizuojamoje maisto aukojimo akcijoje ir prisidėti dovanojant sočias Velykas skurstantiems. Šiais metais akcijoje dalyvauja 434 parduotuvės Lietuvos miestuose ir miesteliuose, iš kurių net 147 „Maxima“ parduotuvės.

„Šiemet „Maxima“ skelbia Velykas visiems – norime, kad visi Lietuvos gyventojai turėtų galimybę susėsti prie šventinio stalo, juk šventes nori švęsti visi, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų. Su „Maisto banku“ bendradarbiaujame nuo pat organizacijos įsikūrimo Lietuvoje. Žinome, kad dalis „Maximos“ pirkėjų į parduotuves savaitgalį ateis būtent paaukoti maisto produktų. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gerovės kūrimo ir pagalbos tiems, kam jos labiausiai reikia“, – sakė Renata Dantė, „Maxima LT“ komunikacijos vadovė.

Nors maisto aukojimo akcijos „Maximos“ parduotuvėse vyksta porą kartų metuose, pavasarį ir rudenį, prekybos tinklas „Maisto banko“ organizaciją remia ištisus metus. Kelis kartus per savaitę organizacijai paskirdamas įvairių duonos ir ilgo galiojimo maisto produktų: daržovių, miltų, aliejaus, kavos ir arbatos, medaus, javainių, džiovintų vaisių ir kt. net 24 skirtinguose Lietuvos miestuose.

„Su „Maxima“ bendradarbiaujame jau dešimtį metų. Nors prie „Maisto banko“ akcijos prisideda vis daugiau prekybos centrų ir žmonių, o suaukojama vis didesnis kiekis maisto, poreikis nemažėja. Nepasiturinčių žmonių Lietuvoje labai daug, vis aktyviau įsitraukia seniūnijos, plečiasi projekte dalyvaujančių organizacijų skaičius. Šiuo metu dirbame su 356 organizacijomis, kurios rinks paramą nepasiturintiems“, – sakė Vaidotas Ilgius, „Maisto banko“ komunikacijos ir plėtros vadovas.

Paremti „Maisto banką“ taip pat bus galima ir neperkant produktų - akcijos savanoriai dalins skrajutes su brūkšniniais kodais, kuriuos pateikus „Maximos“ kasininkei į pirkinių krepšelį bus įtraukta 2 eurų auka „Maisto bankui“.

„Maisto banko“ akcija organizuojama du kartus per metus – rudenį ir pavasarį. Nuo projekto pradžios Lietuvos gyventojai nepasiturintiems jau yra nupirkę maisto produktų už 9,9 mln. eurų.

Pasidalink: