„Maxima“ atidaro dar dvi išparduotuves – Kaune ir Klaipėdoje
2018 m. rugpjūčio 16 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ savo pirkėjams atveria dar daugiau galimybių įsigyti populiarių prekių už itin mažą kainą. Šiandien Kaune ir Klaipėdoje atidaromos dvi naujos išparduotuvės, kuriose pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei dviejų tūkstančių skirtingų pramoninių prekių su nuolaidomis net iki 80 proc.

„Prieš kiek daugiau nei metus duris atvėrusi pirmoji „Maximos“ išparduotuvė „Maxima Bazėje“ Vilniuje greitai suformavo gausius joje reguliariai besilankančių pirkėjų srautus, sulaukė teigiamų atsiliepimų ir įvertinimų. Todėl nusprendėme gerąją praktiką pritaikyti ir kituose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje ir Kaune. Kartu su savo tiekėjais nuolat stengiamės, kad mūsų prekių kainos pirkėjams būtų kuo palankesnės“, – sako Vilma Drulienė, „Maximos“ komercijos vadovė.

Naujos išparduotuvės veiks klientams gerai pažįstamų „Maxima XXX“ parduotuvių erdvėse – Klaipėdoje, Šilutės pl. 35, ir Kaune, Pramonės pr. 29. Specialios išparduotuvių zonos išsiskirs ryškiaspalviu žemų kainų žymėjimu, tad bus lengvai pastebimos ir atpažįstamos.

Asortimentą naujose išparduotuvėse Klaipėdoje ir Kaune sudarys platus, nuolat kintantis, maždaug dviejų tūkstančių skirtingų pramoninių prekių pasirinkimas. „Sieksime, jog naujos išparduotuvės tikrai pateisintų savo vardą. Į jas atkeliaus prekės, kurios dėl nedidelių likusių atsargų parduotuvėse visoje Lietuvoje keliaus tiesiai į išparduotuves. Pavyzdžiui, įpusėjus sezonui ar jam baigiantis, išparduotuves pasieks sezono prekių likučiai. Visus metus išparduotuvių lentynas nuolat pildys higienos prekės, indai, žaislai, drabužiai ir kiti nepaisant metų laiko kasdien buityje reikalingi daiktai, kurių, dėl didelio susidomėjimo, standartinėse mūsų parduotuvėse lieka vos po keletą. Mūsų tikslas – kad prekės išparduotuvėse būtų parduodamos greitai, todėl daugumą jų būtent išparduotuvėse bus galima įsigyti už perpus mažesnę kainą, kitas – net iki 80 procentų pigiau“, – teigia V. Drulienė.

Šiandien duris atveriančios naujos išparduotuvės klientus pasitiks gausiu vasaros prekių su didelėmis nuolaidomis pasirinkimu: grilių, kepimo grotelių, maudymosi kostiumėlių, rankšluosčių, smėlio dėžės žaislų, vandens žibintų, vazonų, dviračių aksesuarų ir kt. Didžioji dalis iš daugiau nei 2000 prekių išparduotuvėse kainuos iki 10 eurų.

„Jei spėsite, galėsite prigriebti kepsninę, kuri nekainuos ir 7 eurų, vaikišką dviratuką už mažiau nei 6 eurus, miegmaišį už mažiau nei 4 eurus, supynes už 3 eurus ir pan. O net ir turėdami vos eurą kišenėje išparduotuvėse galėsite įsigyti lėkščių, dubenėlių, indų biriems produktams, vazonų ir jų laikiklių, žvakių ir kt. Klientus kviečiame į išparduotuvėse užsukti kuo dažniau, nes prekių pasirinkimas jose bus nuolat kintantis, o prekių kiekis – ribotas. Iš praktikos jau žinome, jog laisvalaikiui ir namų buičiai skirti daiktai parduodami perpus ir dar pigiau iš lentynų dingsta greitai. Kita vertus, tikime, jog į išparduotuves užsukę pirkėjai sau reikalingą, buityje pritaikomą daiktą už ypač žemą kainą ras bet kuriuo metu“, – dalinasi V. Drulienė.

Nuo rugpjūčio 16 d. iš viso Lietuvoje veiks trys „Maximos“ prekybos tinklui priklausančios išparduotuvės: Vilniuje „Maxima Bazėje“ Savanorių pr. 247, „Maximose“ Kaune Pramonės pr. 29 ir Klaipėdoje Šilutės pl. 35.


Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: