MAXIMA investicijos į tinklo plėtrą jau siekia daugiau nei 5,5 mln. eurų
2015 m. rugpjūčio 18 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Bendrovė „Maxima LT“, įgyvendamas 2015 metų prekybos tinklo plėtros planus, į naujų parduotuvių atidarymą ir jau veikiančių atnaujinimą jau investavo daugiau nei 5,5 milijonus eurų. Šiandien Šiauliuose duris atvėrė nauja MAXIMA X parduotuvė, į kurią investicijos siekia 2 milijonus eurų.

„Atidarydami parduotuvę Šiauliuose, galima sakyti, pasiekėme pusiaukelę, įgyvendindami savo šių metų plėtros planus. Jau kelerius pastaruosius metus orientuojamės tik į gerai apgalvotą plėtrą – tai yra naujas parduotuves atidarome tik ten, kur jų išties trūksta ir tokias, kokių pageidauja mūsų klientai. Ši parduotuvė – būtent tokios plėtros pavyzdys. Tai bus viena didžiausių ir klientams patogiausių MAXIMA X parduotuvių ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje šalyje“, – sako Žydrūnas Valkeris, bendrovės „Maxima LT“ Generalinis direktorius.

Nauja daugiau nei 1200 kv. metrų ploto parduotuvė, iš kurių beveik 1000 – prekybinis plotas, jau aštuntoji MAXIMA prekybos tinklo parduotuvė šiame mieste. Parduotuvėje sumontuota moderni prekybinė įranga, čia sukurta 50 naujų darbo vietų. Parduotuvė klientų lauks kasdien nuo 8 val. ryto iki 22 val. vakaro.

Įsigilinus į vietinių klientų poreikius, naujosios parduotuvės asortimente dominuos šviežio maisto produktai – šviežia mėsa, žuvis, kulinarijos ir konditerijos gaminiai. Sveriamų produktų vitrinose bus siūloma šviežios lietuviškos mėsos, tiekiamos iš Lietuvos ūkių, atvėsintos šviežios žuvies bei paukštienos, gausu ir pieno produktų. Skubantys ir norintys greitai užkąsti galės rinktis iš gausaus patogiose pakuotėse parduodamų įvairių užkandžių asortimento, pačioje parduotuvėje bus kepamos ir šviežios bandelės.

Statant naują parduotuvę buvo sutvarkyta ir jos aplinka: siekiant užtikrinti į parduotuvę atvykstančių klientų ir apylinkės gyventojų saugumą bei patogumą, šalia parduotuvės buvo įrengtas šviesoforas, greitėjimo ir lėtėjimo juostos, sutvarkyti šaligatviai. Taip pat įrengta erdvi automobilių aikštelė ir stovai dviračiams. Vien tik į aplinkos šalia parduotuvės sutvarkymą ir saugumo užtikrinimą buvo investuota beveik 1,3 mln. eurų.

2015 metais „Maxima LT“ išlaiko panašų plėtros tempą kaip ir praėjusiais metais. Šiemet jau atidarytos trys naujos parduotuvės Varėnoje, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei dar trys atnaujintos. Į parduotuvių atnaujinimą ir naujų statybą „Maxima LT“ jau investavo 5,5 mln. eurų bei sukūrė beveik 100 naujų darbo vietų. Įgyvendinant plėtros planus, šiemet dar planuojama atidaryti tris naujas parduotuves Vievyje, Jonavoje ir Vilniuje bei 5 atnaujinti: Jonavoje, Panevėžyje, Kretingoje ir Kaune.

Preliminariais skaičiavimais, per šiuos metus „Maxima LT“ sukurs apie 250 naujų darbo vietų, o bendrovės investicijos į plėtrą iki metų pabaigos sieks daugiau nei 7 mln. eurų.

Šiuo metu MAXIMA prekybos tinklui priklauso 231 parduotuvės Lietuvoje, kasdien jose apsiperka daugiau nei 0,5 mln. pirkėjų.

Pasidalink: