„Maxima“ iš prekybos išėmė visą „Mars“ produkciją
2016 m. vasario 24 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Prekybos tinklas „Maxima“ iš prekybos išėmė visą JAV gamintojos „Mars“ produkciją, kuri galimai Lietuvoje išplatino nesaugių šokoladinių batonėlių „Mars“, „Snickers“ ir „Milky Way“ partiją. Nors ryte buvo teigta, kad ši partija Lietuvos parduotuvių nepasiekė, prekybos tinklas „Maxima“ savo iniciatyva pirmiausiai sustabdė visų šio gamintojo tiekiamų saldumynų tiekimą į parduotuves, o šiandien ir visiškai nutraukė prekybą jais.

„Prekių, kuriomis prekiaujame savo tinklo parduotuvėse, saugumas yra kertinis ir svarbiausias mūsų prioritetas. Gavę bent menkiausią abejonę sukėlusios informacijos dėl produktų saugumo patys nedelsdami imamės iniciatyvos. Kol išsiaiškinsime, kurie saldumynai yra nesaugūs ir kiek jų turime, priėmėme sprendimą skubiai sustabdyti prekybą visais be išimties šio tiekėjo tiekiamais saldumynais. Juos laikinai išimame iš parduotuvių lentynų, taip pat blokavome ir saldumynų pardavimą kasose. Tai reiškia, kad mūsų pirkėjai gali būti ramūs, galimai plastiku užkrėstų saldumynų įsigyti nebėra jokių galimybių“, - sako Maxima LT Procesų ir kokybės valdymo departamento direktorė Deimantė Mitkuvienė. 

Pasak jos, padidinto saugumo priemonės pasiteisino – minėtos galimai nesaugių partijų „Mars“ produkcijos aptikta ir „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvėse. Šiuo metu laukiama Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) rekomendacijų dėl tolimesnių veiksmų,tikrinami saldumynų galiojimo terminai bei partijos numeriai. Papildomai „Maxima“ prekybos  tinklas kreipėsi į šios produkcijos tiekėją „Mars Lietuva“ prašydamas pateikti dokumentus, įrodančius visų tiekiamų saldumynų kokybę bei patvirtinančius, kad jais prekiauti yra saugu.

Pasidalink: