„Maxima“ Iš prekybos operatyviai pašalino nesaugias šaldytas daržoves
2018 m. liepos 18 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Prekybos tinklas „Maxima“ iš prekybos operatyviai pašalino nesaugius du D‘AUCY prekės ženklo šaldytų daržovių mišinius. Gavę informaciją iš tiekėjo, prekybos tinklo atstovai praėjusią savaitę apie galimai nesaugią produkciją nedelsdami informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistus. Prevenciniais tikslais šią savaitę nuspręsta iš prekybos išimti visus D‘AUCY prekės ženklo šaldytų daržovių produktus.
 
Maisto sauga ir kokybė yra „Maximos“ kasdienės veiklos prioritetas. Šią savaitę pasirodžius papildomai informacijai apie nesaugių produktų žalą žmonių sveikatai, imtasi papildomų prevencinių priemonių. Nuspręsta iš prekybos pašalinti visus D‘AUCY prekės ženklo šaldytų daržovių rinkinius. Šiuo metu tikrinami ir kitų prekės ženklų šaldytų daržovių produktai.
 
„Maxima“ iš prekybos praėjusią savaitę pašalino du galimai nesaugius D‘AUCY ženklo produktus: šaldytų daržovių mišinį su Toskanos prieskoniais ir šaldytų daržovių mišinį D‘AUCY NICA.
 
Šią produkciją įsigiję klientai raginami jos nevartoti ir kreiptis į bet kurią tinklo parduotuvę – grąžinus prekes, jiems bus sugrąžinti už jas sumokėti pinigai. Pirkimo kvito nebūtina turėti.
 
Šaldytą produkciją apdorojus termiškai aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje rizikos sveikatai nėra.
 
Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: