„Maxima LT“ atnaujino tinklo parduotuvę Kaune
2016 m. rugpjūčio 25 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Įgyvendindama šiųmečius plėtros planus, bendrovė „Maxima LT“ šiandien Kaune atidarė atnaujintą „Maxima X“ parduotuvę. Į Vilijampolės rajone įsikūrusios parduotuvės atnaujinimą įmonė iš viso investavo daugiau nei 480 tūkst. eurų. 

„Pastaraisiais metais ypatingą dėmesį skiriame jau veikiančių parduotuvių atnaujinimui. Ši parduotuvė yra viena iš pirmųjų „Maxima“ parduotuvių, pradėjusių veikti Kauno mieste dar prieš 16 metų. Per šiuos veiklos metus pažinome savo klientą, įsigilinome į jo poreikius, tad tikimės, jog klientai įvertins atsinaujinusią, dar patrauklesnę parduotuvę ir ją rinksis kiekvieną dieną“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Įsigilinus į vietinių klientų poreikius, parduotuvėje buvo įrengtos šviežio maisto vitrinos ir nuo šiol klientai galės rinktis iš kur kas gausesnio šviežios mėsos, žuvies, kulinarijos ir konditerijos gaminių asortimento. Nuo šiol parduotuvėje bus kepamos šviežios bandelės bei mėsa, o skubantys klientai galės rinktis patogiose pakuotėse pakuotų, vietoje gamintų gaminių, tad parduotuvė patenkins net reikliausio kliento poreikius.

Bendras atnaujintos parduotuvės plotas šiuo metu siekia daugiau kaip 400 kv. m, iš kurių 324 kv. m sudaro prekybai skirtas plotas. Parduotuvėje, kaip ir iki atnaujinimo dirbs 25 darbuotojai.

Kaune atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė šiemet yra jau 4 atnaujinta tinklo parduotuvė. Nuo šių metų pradžios bendrovė taip pat atidarė ir 2 naujas parduotuves. Bendros investicijos į jau įgyvendintus tinklo plėtros planus šiuo metu siekia 3 mln. eurų, o iki metų pabaigos planuojama sieks iš viso 34 mln. eurų. 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 235 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Lietuvos vartotojų nuomone, geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas – prekybos tinklas „Maxima“. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: