„Maxima LT“ – prekybos sektoriaus lyderė
2017 m. kovo 23 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

2016 m. „Verslo žinių“ organizuotuose verslo sektorių lyderių rinkimuose „Maxima LT“ užėmė I-ąją vietą tarp prekybos įmonių dviejose kategorijose: pagal pardavimo pajamas ir pelną. Kovo 22 d. konferencijos „Verslo valdymas 2017:strategija ir komanda” metu „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento vadovas Jaunius Špakauskas įmonės vardu atsiėmė apdovanojimą.

„Esame lietuviška bendrovė šiemet skaičiuojanti jau 25-ius veiklos metus, todėl, būti įvertiniems už savo veiklos rezultatus ir ilgalaikį įdirbį gimtajame krašte, mums ir didelė garbė, ir įsipareigojimas pateisinti savo vardą. Dėkojame „Verslo žinioms“ ir visiems balsavusiems. Kartu, šiuo apdovanojimu norisi pasidalinti su visais Lietuvos pirkėjais ir tarti jiems didelį AČIŪ už tai, kad kasdien renkasi „Maximos“ parduotuves. Ir toliau dirbsime, kad pas mus rastumėte plačiausią asortimentą bei mažiausias prekių kainas“, - sakė J. Špakauskas.

Praėjusių metų rugpjūtį „Verslo žinios“ pradėjo projektą, kurio metu pristatė ir analizavo svarbiausius Lietuvos verslo sektorius: pramonės, technologijų, bankų, statybos ir inžinerijos, maitinimo paslaugų, rinkodaros, prekybos, energetikos, transporto ir agroverslo. Didžiausias verslo dienraštis vertino minėtuose sektoriuose vykstančius pokyčius, rinko stipriausias bendroves ir nagrinėjo jų augimo priežastis. Taip pat kartu su portalo vz.lt skaitytojais rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais rinko lyderius.

Kiekvieno sektoriaus lyderių rinkimuose dalyvavo tos įmonės, kurios iki 2016 m. gegužės 30 d. pateikė savo finansines ataskaitas Registrų centrui. 

Svarbiausi kriterijai renkantis dalyvius ir laimėtojus buvo:


Kitų verslo sektorių lyderių rinkimų laimėtojus ir daugiau informacijos rasite: http://vz.lt/verslo-aplinka/2016/12/29/lietuvos-verslo-sektoriu-lyderiai-isrinktos-geriausios-bendroves

Pasidalink: