„Maxima“ meistrai pristatė gurmaniškus burgerius
2015 m. rugsėjo 25 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Ketvirtadienį, „Maxima“ kulinarijos meistrai kvietė lojaliausius prekybos tinklo „Maxima“ klientus paplaukioti laivu Neries upe, pasimėgauti ypatingai gražiu rudens oru bei išbandyti įvairiausių gurmaniškų burgerių, kurie pagaminti iš lietuviškos mėsos. Šiems burgeriams pagaminti pasirinkta ne tik lietuvių pamėgta kalakutiena bei jautiena, bet ir lietuviškai virtuvei kiek neįprasta triušiena, aviena bei veršiena.

„Sekame tendencijas ir mūsų klientams stengiamės pasiūlyti tai, ko reikia. Burgeriai – naujausia mitybos mada, tad norim parodyti, kad juos galima gaminti ne tik iš tradicinės mėsos, bet ir atrasti naujų skonių. Pastaruoju metu, pastebime, jog auga avienos ir triušienos mėsos pardavimai, todėl ne atsitiktinai šias rūšis pasirinkome gaminant burgerius“, - sako „Maxima LT“ vyriausiasis technologas Linas Meškelis.

Renginio metu lojaliausiems klientams „Maxima“ meistrai pasiūlė net 5 rūšių burgerius, kuriems pagaminti prireikė net 15 kg įvairios šviežios mėsos. Kiekvienam patiekalui pagardinti buvo sukurtas atskiras padažas, o įvairiausių daržovių burgeriams paskaninti sunaudota beveik 10 kg – špinatų, avokadų, rausvųjų svogūnų, pomidorų ir salotų. Besiruošdami renginiui ir stengdamiesi kuo geriau suderinti produktų skonines savybes, „Maxima“ meistrai sunaudojo daugiau nei 150 vnt. bandelių ir  10 kg mėsos.

Pastaraisiais metais lietuviai dažniausiai mėsos skyriuose į krepšelius deda vištieną ir kiaulieną. Vis tik pastaruoju metu daugėja pirkėjų, kurie renkasi netradicinę šviežią mėsą – avieną, triušieną, antieną, žąsieną, rodo „Maxima“ duomenys. Išbandyti naujas mėsos rūšis ir įtraukti jas į mitybos racioną gyventojus skatina išaugęs dėmesys įvairesnei bei sveikesnei mitybai.

„Maxima“ prekybos tinklo parduotuvių šviežios mėsos skyriuose lietuviška produkcija sudaro apie 82 procentus viso pateikiamo asortimento. Tai vienas lietuviškiausių prekybos tinklo skyrių, nes lietuviška mėsos kilmė pirkėjams yra vienas svarbiausių jos kokybės garantų ir kriterijų renkantis.

Pasidalink: