„Maxima“ parduotuvėse startavo iniciatyva „Geras pasirinkimas“
2016 m. gegužės 19 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šią savaitę „Maxima“ parduotuvėse startavo iniciatyva „Geras pasirinkimas“. Prekių lentynose specialiu karuliu buvo pažymėta beveik 500 populiariausių maisto ir buities prekių, kurios pirkėjų jau ne vienerius metus yra vertinamos ne vien už priimtiną kainą, bet ir už gerą kokybę.

Šia iniciatyva siekiame padėti pirkėjams rasti vertingiausius pasiūlymus – tokius, kurių kokybės ir kainos santykis jiems itin palankus, padėti paprasčiau juos surasti lentynose ir taip sutrumpinti bei supaprastinti apsipirkimo procesą. 

Kaip rodo ilgametė mūsų darbo patirtis, taip pat įvairūs tyrimai, parduotuvėse šiuolaikiniai pirkėjai vis dažniau siekia apsipirkti greitai ir patogiai, apsipirkimo procesas jiems nebeteikia malonumo, tad iš prekybininkų tikimasi, kad jie palengvins ir pagreitins apsipirkimo procesą dar labiau. Keičiasi ir pirkėjų lūkesčiai. Prekių lentynose pastaruoju metu dažniausiai ieškoma geriausio kainos ir kokybės santykio – šiandien pirkėjas pirkdamas produktą, nori būti tikras, kad gaunama kokybė yra verta jo mokamos sumos. Taigi, pažymėdami dalį prekių specialiu ženklu ir taip lentynose išskirdami jas iš kitų, stengiamės padėti pirkėjams greičiau rasti jiems palankiausią pasiūlymą, taip palengvinti ir sutrumpinti jų kasdienį apsipirkimą. Pabrėžiame, kad iniciatyva „Geras pasirinkimas“ nėra akcija – taip pažymėtų prekių kainos yra reguliarios.

Karuliu „Geras pasirinkimas“ pažymėtos prekės –  mūsų klientų tarpe pačios populiariausios prekės, kurių nuperkama daugiausiai. Tai pirkėjų mėgstami lietuvių gamintojų pieno produktai, šviežia šalies augintojų tiekiama vištiena ir mėsa, daržovės, duonos gaminiai, kava, arbata, saldainiai, kitos bakalėjos prekės. Didžioji jų dalis – lietuviška produkcija. Taip pat specialiu ženklu pažymėta ir Lietuvos bei užsienio gamintojų įvairios namų apyvokos, kūdikių bei gyvūnų, kūno priežiūros prekės.

Tarp populiariausių maisto prekių patenka ir įvairūs „Meistro kokybės“ ženklu pažymėti kulinarijos bei konditerijos gaminiai: populiarios daržovių salotos ir mišrainės, jau paruošti mėsos gaminiai, šviežia duona ir kepinai, pyragai, tortai. Taip pat prekybos tinklo „Maxima“ privačių prekės ženklų „Favorit“ bei „Optima linija“ produktai – makaronai, kruopos, pieno produktai, kūdikių ir gyvūnų prekės.

„Geras pasirinkimas“ ilgalaikė iniciatyva. Taigi, tikimasi, kad šis ženklas pirkėjams taps gerai atpažįstama nuoroda ir pagalbininku, ieškant geriausio pasirinkimo.

Pasidalink: