Spalio viduryje „Maxima“ pradeda intensyviausią plėtros etapą. Atidarys po kelias parduotuves per savaitę
2016 m. spalio 18 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien Vilniuje, Pilaitės rajone, atidaroma atnaujinta „Maxima X“ formato parduotuvė ir pradedamas intensyviausias šių metų plėtros etapas. Per kelias ateinančias savaites bendrovė atidarys 2 atnaujintas ir 2 naujas parduotuves, o iki metų pabaigos duris atves dar 7 atnaujintos ir 3 naujos tinklo parduotuvės. Vien į spalį atidaromas parduotuves „Maxima LT“ jau investavo kiek daugiau 4,4 mln. eurų. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje bendra šiųmečių plėtrai skirtų investicijų suma sieks 34 mln. eurų.

„Šie metai mums ypač intensyvūs ne tik kiekybinės, bet ir kokybinės plėtros prasme. Kas kartą atidarydami naują ar atnaujintą parduotuvę įvertiname konkretaus miesto ir rajono gyventojų poreikius, jų apsipirkimo įpročius. Matome, kad šiandien Vilniaus Pilaitėje gyvena jauni žmonės, kurie dažniausiai renkasi šviežią maistą, daug dėmesio skiria kokybei, todėl atnaujindami parduotuvę daug dėmesio skyrėme šviežių maisto produktų asortimento didinimui, patogiam prekių išdėstymui ir sparčiam apsipirkimui“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Baigus atnaujinimo darbus, daugiau kaip 870 kv. m ploto „Maxima“ pirkėjams nuo šiol siūlys vietoje kepamų duonos gaminių, pastebimai didesnį įvairių šviežių maisto produktų, taip pat platų būtiniausių kasdienių maisto ir namų apyvokos prekių asortimentą. Greta parduotuvės ir toliau veikia čia įsikūrusi „Eurovaistinė“. Į kiek ilgiau nei 3 mėnesius trukusią parduotuvės rekonstrukciją bendrovė investavo daugiau kaip 875 tūkst. eurų.

Pasak Ž. Valkerio, tęsdama suplanuotus atidarymo darbus, šią savaitę bendrovė atidarys dar vieną atnaujintą 315 kv. m ploto  parduotuvę Rokiškio centre. Paskutinę spalio savaitę duris atvers naujos „Maxima X“ parduotuvės Kauno Domeikavos rajone ir Kaišiadoryse, į kurias bendrovė investavo beveik 600 tūkst. eurų. Taip pat, atnaujinta 2705 kv. m ploto „Maxima XX“ parduotuvė Panevėžyje. Į šios parduotuvės atnaujinimą bendrovė investavo beveik 2,3 mln. eurų. Joje padidintas šviežio maisto asortimentas, pirkėjų lauks vietoje kepami duonos gaminiai, įrengtos savitarnos kasos.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 237 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: