„Maxima“ prisideda prie jaunuolių skatinimo gyventi sveikiau
2015 m. sausio 23 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Naujuosius metus „Maxima“ pradeda prisidėdama prie įspūdingo renginio - Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamo Žiemos olimpinio festivalio. Šventės metu dalyviai ir svečiai galės ne tik išbandyti įvairias žiemos sporto šakas, tačiau ir stebėti profesionalių sportininkų parodomąsias programas bei Lietuvos mokyklų žaidynių žiemos sporto šakų varžybų finalą. „Maxima“ tapo pirmąja atsinaujinusių žaidynių rėmėja.

„Remdami Lietuvos mokyklų žaidynes, siekiame skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą visoje Lietuvoje. Būdami viena didžiausių Lietuvos įmonių, norime prisidėti prie visapusiško jaunosios kartos ugdymo ir sveikesnės visuomenės kūrimo“, – sako „MaximaLT“, UAB generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Žiemos olimpinio festivalio metu, kuris vyks vasario 14 dieną Druskininkuose, dalyviai ir svečiai galės dalyvauti įvairiose žiemos sporto rungtyse, kurių žadama išties gausybė. Čiuožimas ant ledo, slidinėjimas, šliuožimas – vos kelios sporto šakos, kuriose mėgėjai galės išbandyti savo jėgas. Tuo pačiu metu vyksiančiose Lietuvos mokyklų žaidynėse moksleiviai rungsis slidinėjimo ir kalnų slidinėjimo slidėmis finaliniuose etapuose.

„Maxima“ savo ruožtu būdama šio projekto partnere, prisidės ne tik lėšomis, bet ir žiniomis bei patarimais, kaip turėtų maitintis sportuojantis jaunimas. Partnerystės sutartis tarp Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir „Maximos“ pasirašyta dviems metams.

Pasidalink: