„Maximoje“ jau galima atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis
2016 m. gruodžio 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šią savaitę „Maximos“ prekybos centrus valdanti bendrovė „Maxima LT“ savo pirkėjams pristatė bekontakčio atsiskaitymo galimybę. Nuo šiol naujos kartos bekontakčių mokėjimo kortelių turėtojai už smulkius pirkinius iki 10 eurų sumos galės atsiskaityti vos priglaudę kortelę prie bekontakčiams atsiskaitymams pritaikyto terminalo. Tai padės ne tik supaprastinti kasdienius atsiskaitymus už prekes, bet ir sumažinti prekybos centruose susidarančias eiles.

„Šiuo metu smulkūs pirkiniai iki 10 eurų sumos mūsų tinklo parduotuvėse sudaro reikšmingą dalį visų atsiskaitymų už prekes. Natūralu, kad už juos pirkėjai nori sumokėti greičiau ir patogiau, o tai skatina mus ieškoti naujų inovatyvių sprendimų, kaip palengvinti kasdienį apsipirkimą mūsų klientams. Tikime, kad šiuo metu Lietuvoje dar nauja bekontakčių atsiskaitymų technologija ateityje tik populiarės, o naujos kartos mokėjimo kortelių skaičius sparčiai augs. Dėl to vieni pirmųjų šalyje nusprendėme šią technologiją pritaikyti savo parduotuvėse ir supaprastinti atsiskaitymo už prekes procesą. To naudą pajus ne tik naujos kartos kortelių turėtojai, bet ir kiti pirkėjai bei mūsų darbuotojai – galimybė vos per kelias sekundes atsiskaityti už nedidelius pirkinius leis sumažinti piko metu susidarančias eiles ir paspartins prekybos centrų kasų darbą“, – sakė „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento vadovas Rosvaldas Gorbačiovas.

Šiuo metu daugiau nei pusėje prekybos tinklo parduotuvių jau įdiegta daugiau kaip 1,5 tūkst. bekontakčio atsiskaitymo terminalų. Pasak R. Gorbačiovo, šių terminalų diegimas toliau tęsiamas ir likusiose tinklo parduotuvėse, o kitąmet planuojama jau veiks visame „Maxima“ parduotuvių tinkle Lietuvoje.

Nuo šios savaitės naujos kartos terminalais gali pasinaudoti įvairių užsienyje veikiančių bekontakčių kortelių turėtojai. Planuojama, kad nuo kitos savaitės jais galės naudotis ir Lietuvoje veikiančių bankų klientai, kuriems išduotos naujos kartos bekontaktės mokėjimo kortelės.

Kitaip nei iki šiol, atsiskaidydami už smulkius pirkinius iki 10 eurų sumos, bekontakčių kortelių turėtojai už juos galės atsiskaityti be įprastos PIN kodo įvedimo procedūros. Jiems pakaks tiesiog priglausti savo mokėjimo kortelę prie bekontakčio atsiskaitymo terminalo, kuris per kelias sekundes nuskaitys mokėjimą už prekes. Vis tik, atsiskaitant už didesnius pirkinius, kurių vertė viršys 10 eurų sumą, arba siekiant užtikrinti, kad atsiskaito tikrasis kortelės savininkas, mokėjimą net ir už mažesnės vertės pirkinius, kaip įprasta, reikės patvirtini terminalo klaviatūra įvedus kortelės PIN kodą.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: