„Maximos“ finansų vadovu tapo Gabrielius Morkūnas
2018 m. rugsėjo 14 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ finansų vadovo pareigas pradeda eiti Gabrielius Morkūnas. Prieš laimėdamas skelbtą konkursą šiai pozicijai užimti, jis dirbo „Maximos“ planavimo, analizės ir iždo departamento direktoriumi.

„Prisijungęs prie „Maximos“ komandos Gabrielius iškart pademonstravo išskirtinius vadovavimo ir  sprendimų priėmimo įgūdžius, o jo vadovaujama komanda – puikius rezultatus. Džiaugiamės, kad „Maximos“ vadovų gretas papildo dar vienas talentingas vadovas, savo kompetenciją įrodęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tikiu, kad jo gebėjimas dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje padės įmonei sustiprinti pozicijas rinkoje ir pasiekti dar geresnių rezultatų“, – sako Kristina Meidė, „Maximos“ generalinė direktorė.

Prie „Maximos“ komandos G. Morkūnas prisijungė šių metų sausio mėnesį, kuomet pradėjo eiti planavimo, analizės ir iždo departamento direktorius pareigas. Jis yra sukaupęs 7 metų darbo finansų sektoriuje patirtį. Prieš tai beveik tris metus G. Morkūnas ėjo finansų vadovo pareigas Katare veikiančioje įmonėje „Mannai Corporation QPSC“. Jis taip pat yra dirbęs finansų analitiku bendrovėje „Western Union“ bei audito projektų vykdytoju įmonėje „KPMG“. Mykolo Romerio universitete G. Morkūnas įgijo ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnį, vėliau studijavo Association of Chartered Certified Accountants.

Iki šių metų liepos mėnesio „Maximos“ finansų vadovo pareigas ėjo Kęstutis Gailius, kuris šiuo metu tęsia karjerą „Maxima Grupės“ įmonėje „Emperia Holding S.A.“, valdančioje Lenkijos mažmeninės prekybos tinklą „Stokrotka“.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 244 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba beveik 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: