Moksleiviai kartu su MAXIMA stebino savo mokytojus
2015 m. spalio 05 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Tarptautinės mokytojo dienos proga norėdami pasveikinti savo mokytojus kiekvienais metais Lietuvos moksleiviai stengiasi būti išradingi. Vieniems savo idėjas įgyvendinti pavyksta patiems, o kitiems prireikia pagalbos. Moksleiviams, turintiems originalią pasveikinimo idėją, prekybos tinklas MAXIMA pasiūlė išeitį: dalyvauti konkurse „Nustebinkit savo mokytoją!“, papasakoti, kuo jų mokytojas jiems yra svarbus, ir kaip jie norėtų jį pasveikinti. Geriausią idėją prekybos tinklas padėjo įgyvendinti.

„Dauguma šalies moksleivių mokytojams jaučia pagarbą ir dėkingumą už suteiktas žinias, kantrybę bei rūpestį todėl Tarptautinės mokytojų dienos proga ieško galimybių, kaip savo mokytojus originaliai pasveikinti ir taip jiems padėkoti. Džiaugiamės galėdami jau trečius metus iš eilės prisidėti prie šalies mokytojų sveikinimų ir drauge su moksleiviais įgyvendinti pačias originaliausias jų idėjas“, - sako „Maxima LT“ Komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Šiais metais prekybos tinklo MAXIMA skelbtą konkursą „Nustebinkit savo mokytoją!“ nugalėjo Vilniaus katalikiškosios Versmės gimnazijos moksleivių idėja. Vienas iš šios mokyklos šeštos klasės moksleivių paprašė padėti pasveikinti savo mylimą auklėtoją Živilę Virganavičienę – paruošti kraitelį labai laukiamam auklėtojos vaikučiui. Anot originalų sveikinimą sumaniusių moksleivių, jų auklėtoja – ne tik puiki pedagogė, bet ir rūpestinga kaip mama, todėl išlydėdami į mažylio priežiūros atostogas savo auklėtoją vaikai nusprendė jos paskutinę dieną mokykloje paversti įsimintina.

Kokio kraitelio reikėtų besilaukiančiai auklėtojai sugalvojo patys vaikai – jie nusprendė auklėtojai padovanoti ne tik sauskelnių, bet ir pasirūpino kitomis smulkmenomis, knygomis, maudymosi reikmenimis, drabužėliais. „Maxima“ pasirūpino ir kitomis šventės detalėmis: visus pavaišino sultimis bei tinklo konditerijos meistrų keptais keksiukais.

Tarptautinės mokytojų dienos proga moksleiviams pasveikinti savo mokytojus prekybos tinklas „Maxima“ padeda jau trečius metus iš eilės. Kasmet sulaukdami vis daugiau moksleivių laiškų, šį projektą planuoja tęsti ir kitais metais.

Kiekvienais metais prekybos tinklas MAXIMA sulaukia originalių bei išskirtinių moksleivių idėjų kaip jie norėtų  pasveikinti savo mylimas mokytojas – nuo pasivažinėjimo sportiniu automobiliu iki šimto kilogramų saldainių. Prekybos tinklas, rinkdamas nugalėtoją, atsižvelgia į pateiktos idėjos išskirtinumą ir moksleivių motyvaciją.

Pasidalink: