Nacionaliniuose pakuotės dizaino apdovanojimuose – 3-oji vieta mūsų prekės ženklo „Saulės pienas“ pakuočių dizainui
2015 m. lapkričio 24 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Praėjusį penktadienį Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF pirmą kartą Lietuvoje įteikti Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai (NAPA). Puikiai įvertinta ir MAXIMA privačiu ženklu pažymėtų „Saulės pieno“ produktų pakuočių dizainas. Privačių prekių ženklų kategorijoje „Saulės pieno“ pakuočių dizainui skirta 3-oji vieta.

Pirmą kartą Lietuvoje vykusių NAPA tikslas – įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik siauram profesionalų ratui, bet ir visuomenei. Pirmą kartą rengiamo konkurso rezultatų vertinimai ir apdovanojimai vyko Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF metu, lapkričio 20–22 d., kurioje veikė Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų konkursui pateiktų darbų ekspozicija.

NAPA konkurse iš viso varžėsi net 99 pakuotės dizaino darbai. Penkiose kategorijose į trumpąjį pretendentų sąrašą komisija atrinko 39, o prizais ir diplomais apdovanota 13 darbų.

„Saulės pieno“ pakuočių dizainas nominuotas privačių prekių ženklų kategorijoje. „Maximą“ aplenkė tik „Narvesen“ maisto ir gėrimų išsinešimui pakuočių dizainas, kuris užėmė 2-ąją vietą. 1-os vietos vertinimo komisija neskyrė.

NAPA apdovanojimų nugalėtojų sąrašas:


Privatus prekių ženklas – 1 vietos vertinimo komisija neskyrė, 2 vieta atiteko Džiugui Valančauskui ir Justinai Steponavičiūtei už „Narvesen“ maisto ir gėrimų išsinešimui pakuotes, o 3 vieta – Džiugui Valančauskui ir Aivarui Bakanauskui už „Saulės pieno“ pakuotes.

Maisto produktai ir gėrimai – 1 vieta skirta Edvardui Kavarskui už „Sucré macarons“ pakuotes, 2 vieta – Gabijai Platūkytei už „La Naya“ šokolado pakuotes, o 3 vieta atiteko Emanueliui Rykliui už „Crooked Nose & Coffee Stories“ šaltai brandintos kavos pakuotes.

Alkoholiniai gėrimai – 1 vieta skirta Sigitui Gužauskui už „Sakiškių alaus“ pakuotes, 2 vieta – Astai Kaušpėdaitei už „Stumbro Starka“ pakuotes, o 3 vieta atiteko Edvardui Kavarskui už „Stumbras Vodka Premium Organic“ pakuotes.

Sveikata ir grožis – 1 vieta skirta Valerijai Žilėnienei, Algirdui Orantui ir Irmantui Savulioniui už „You&Oil“ pakuotes, 2 vieta – Pauliui Budrikiui už „Biok Dermatology“ pakuotes, o 3 vieta atiteko Dovilei Džervutei ir Aisčiui Mickevičiui už „Theatre Perfumes Collection“ pakuotes.

Mišrioje kategorijoje – 1 vietos vertinimo komisija neskyrė, 2 vieta atiteko Žilvinui Stankevičiui už „Flowerscope“ pakuotes, o 3 vieta – Andriui Petkevičiui už „Wisdom Trash“ pakuotes.

Specialiuoju spaustuvės „Aurika“ prizu už fleksografinės spaudos panaudojimą apdovanotas Paulius Budrikis už pakuotes „Aras“.

Pasidalink: