Panevėžyje po atnaujinimo atidaryta viena labiausiai lankomų „Maximų“
2016 m. spalio 27 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, spalio 27 d., Panevėžyje, adresu Ukmergės g. 23, atidaryta atnaujinta „Maxima XX“ formato parduotuvė. Tai viena labiausiai lankomų tinklo parduotuvių šiame mieste, į kurios atnaujinimą bendrovė investavo beveik 2,3 mln. eurų.

„Mūsų duomenimis, tai viena labiausiai pirkėjų pamėgtų ir lankomų tinklo parduotuvių šiame mieste. Drauge ir viena didžiausių „Maximų“, įsikūrusiu visai netoli Panevėžio centro. Taigi, jos atnaujinimo darbų pabaigos miestiečiai išties laukė. Atsižvelgdami į tai, kad į šią parduotuvę pirkėjai dažnai užsuka vakarais, skubėdami namo, nemažai investavome į naują prekybinę įrangą, savitarnos kasas, pritaikėme naują prekybos ploto suplanavimo modelį. Visa tai tam, kad pirkėjai galėtų dar patogiau ir greičiau apsipirkti bet kuriuo metu“, – sakė „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Atnaujintoje parduotuvėje, kurios plotas siekia kiek daugiau nei 2705 kv. metrus, įrengti didesni šviežių vaisių ir daržovių skyriai, padidintas pieno produktų skyrius ir kitų šviežio maisto produktų asortimentas. Nuo šiol joje pirkėjams bus siūloma įsigyti ir čia pat vietoje rūkytų gaminių. Pirkėjų patogumui įdiegtos  savitarnos kasos, leisiančios pastebimai paspartinti apsipirkimą. 

Atidarymo proga pirmieji atnaujintos parduotuvės lankytojai vaišinami karšta kava ir arbata, jiems iškeptas specialus 100 kg sveriantis tortas.  

Atnaujinta „Maxima XX“ šiuo metu yra viena iš 12 Panevėžyje veikiančių tinklo parduotuvių. Skaičiuojama, kad per dieną joje apsilanko apie 6 tūkst. pirkėjų.

Šį rudenį tinklo parduotuves valdanti bendrovė „Maxima LT“ pradėjo intensyviausią plėtros etapą, kuris tęsis iki metų pabaigos. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje, investicijų suma skirta 2016 metų plėtrai sieks 34 mln. eurų.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: