Parduotuvė Vilniaus pakraštyje – nuolaidų medžiotojų lobynas
2017 m. spalio 19 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:


Sklandantys gandai apie vos kelis eurus kainuojančią naują buitinę techniką, rūbus ir buities reikmenis už keliasdešimt centų – ne laužti iš piršto. Beveik prieš pusmetį atidarytoje „Maximos Bazės“ išparduotuvėje pirkėjai kas mėnesį įsigyja dešimtis tūkstančių kokybiškų pramoninių prekių už sunkiai įsivaizduojamas kainas. Prekybos centro lankytojai čia atranda tikrą nuolaidų lobyną, kadangi jos išparduotuvėje kartais siekia net daugiau kaip 90 procentų.

Vilniaus pakraštyje įsikūrusios „Maximos Bazės“ lentynose – prekės, kurių kainos stebina ne vieną į prekybos centro išparduotuvės skyrių užsukusį lankytoją. Tarp tokių pasiūlymų – vos 10 centų kainuojančios halogeninės lemputės, kojinės, daiktadėžės ar virtuvinės šluostės, skėčiai ir kelioninės pagalvėlės po 20 centų, megztiniai vos po 50 centų, o elektriniai virduliai – po 2 eurus.

„Keičiant ir atnaujinant pasirinkimą parduotuvėse, neišvengiamai kartais lieka nedideli neparduotų prekių kiekiai. Tai gali būti praėjusio sezono drabužiai, buičiai skirtos kokybiškos priemonės ar prekės, kurių kiekio neužtenka patiekti visam mūsų parduotuvių tinklui. Šie daiktai keliauja į „Maximos Bazės“ išparduotuvę, kurioje suteikiame galimybę įsigyti neišparduotų kokybiškų prekių už itin mažą, netgi simbolinę kainą. Pirmojo pusmečio rezultatai nuteikia optimistiškai – išparduotuvės prekių paklausa išaugo beveik dviem penktadaliais, o ir visos parduotuvės lankytojų skaičius ūgtelėjo apie 15 proc. Išparduotuvė tapo savotišku traukos centru“, – atskleidžia „Maximos“ pirkimų departamento direktorė Vilma Drulienė.

Išparduotuvės pasiūla nuolat atnaujinama, o nuo balandžio mėnesio vartotojai jau spėjo įsigyti daugiau kaip 4800 skirtingų pavadinimų prekių su išskirtinėmis nuolaidomis. Per pusmetį nuolaidų medžiotojai lentynose galėjo pastebėti ir tokių daiktų, kuriems taikoma net 97 proc. ir didesnė nuolaida.

Dauguma išparduotuvės prekių kainuoja nuo keliasdešimties centų iki 5 eurų, tačiau čia galima rasti ir vertingesnių buityje kasdien praverčiančių daiktų. Didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukė po 10 eurų pardavinėti LED televizoriai, vaikiški žieminiai batai ir kuprinės, indų komplektai, keptuvės ir kitos prekės. Didžiausia, net 250-ies eurų nuolaida buvo pasiūlyta šiltnamiams – jie išparduotuvėje taip pat kainavo vos 10 eurų.

Nuo balandžio pabaigos išparduotuvėje sau tinkančių ir reikalingų prekių atrado kas antras pirkėjas. Apsilankius šiame skyriuje, vidutiniškai į krepšelį įsidedama po 3–4 nukainotas prekes, o bendrai pramoninių prekių, kurios sudaro didžiąją dalį išparduotuvės pasiūlos, įsigyta daugiau kaip 60 tūkst. vienetų.

„Dalis pirkėjų čia atvyksta vien dėl išparduotuvės, tačiau patrauklios kainos siūlomos ir kituose „Maxima Bazės“ skyriuose. Šis prekybos centras yra pamėgtas tarp ilgesniam laikotarpiui apsiperkančių pirkėjų, paprastai čia įsigyjami didesni prekių kiekiai, o pramoninių prekių skyrius visuomet buvo labai populiarus. Būtent dėl to ši parduotuvė ir buvo pasirinkta kaip puiki vieta mūsų pirmajai išparduotuvei“, – papasakojo Vilma Drulienė.

Per penkis išparduotuvės darbo mėnesius joje nupirkta daugybė skirtingų prekių. Didelės paklausos sulaukė automobilių prekės, namų apyvokos daiktai, įvairūs indai ir virtuvės reikmenys, drabužiai. Pastarąjį mėnesį populiarumo sulaukė drėgnosios šluostės-kempinės, indai biriems produktams, žieminiai automobilių stiklų plovikliai, prieskoninės, taurės, keptuvės, dubenėliai bei šiukšlių maišai.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 238 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: