Pasitinkant naujuosius metus „Maximos“ parduotuvės dirbs trumpiau
2016 m. gruodžio 30 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

2016 m. gruodžio 31 d. didžioji dalis „Maximos“ parduotuvių dirbs valanda trumpiau, o pirmąją 2017 m. dieną didesnė dalis „Maxima“ parduotuvių darbą pradės nuo 12 val. Šią dieną visiškai nedirbs kiek daugiau nei dešimtadalis visų parduotuvių. Dar tiek pat parduotuvių darbą pradės valanda ar dviem anksčiau – nuo 10 val. arba nuo 11 val. Beveik visos parduotuvės dirbs trumpiau nei įprasta.

Išsamų visų „Maximos“ parduotuvių darbo grafiką šventiniu laikotarpiu galite rasti ČIA.

„Norime, kad mūsų parduotuvių darbuotojai didžiausias metų šventes pasitiktų artimųjų ir draugų apsuptyje. Todėl prieš kiekvienas šventes peržiūrime ir pakoreguojame darbuotojų ir parduotuvių darbo grafikus. Prieššventinis laikotarpis mums daug intensyvesnis, todėl darbuotojų skaičių stengiamės padidinti, o šventėms atėjus, pirkėjų srautai sumažėja, todėl didesnė dalis darbuotojų turi galimybę atostogauti ir šventes sutikti su artimaisiais. Vis tik, jau kelerius metus iš eilės atliekamos pirkėjų apklausos rodo, kad pirkėjai pageidauja, jog įprastai jų lankomos parduotuvės bent dalį dienos dirbtų ir per šventes“, - sako bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Šventinis parduotuvių darbo grafikas sudaromas tariantis su darbuotojais. Kasmet peržiūrimos jų pamainos, atsižvelgiama į pageidavimus per šventes nedirbti ar, priešingai, norą dirbti ir užsidirbti daugiau, nes šventinėmis dienomis darbas „Maximoje“ apmokamas dvigubu tarifu.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: