Paslaugos „Maximose“: žvejybos sezonas baigėsi, dabar aktualus žemės mokestis
2017 m. spalio 09 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Visą vasarą ir rudens pradžioje aktyviai žvejoję, spalį lietuviai perka jau vis mažiau žvejo mėgėjo bilietų. Užtat spalį ir pirmoje lapkričio pusėje, lyginant su kitais metų mėnesiais, dešimtimis kartų išauga žemės įmokų skaičius, mat šio mokesčio mokėjimo terminas – iki lapkričio 15-os dienos. Ir tai tik nedidelė dalis paslaugų, kuriomis „Maximos“ pirkėjai jau įprato naudotis apsipirkimo metu, tiesiog parduotuvėje. Tinklo parduotuvėse kiekvieną mėnesį atliekama per 1 mln. įmokų už įvairias paslaugas.

Dažniausiai „Maximos“ parduotuvėse naudojantis papildomomis paslaugomis įsigyjama loterijos bilietų, taip pat atsiskaitoma už elektros, šilumos energijos bei dujų tiekimo paslaugas. Remiantis statistika, lietuviai dažniausiai mokesčius moka darbo dienomis, o ne savaitgaliais, nors tai galima atlikti bet kurią savaitės dieną. Populiariausia diena – penktadienis.

„Maximos“ paslaugų centrus ir kasas įmokoms pirkėjai renkasi ne tik dėl patogumo, bet ir taupydami pinigus – šiuo metu viena įmoka kainuoja 21 ct ir tai yra mažiausia kaina rinkoje. Be to, čia už paslaugas galima atsiskaityti ir grynaisiais, ir mokėjimo kortelėmis.

„Mažiausią įmokų kainą taikome nuo pat 2008-ųjų, kuomet pradėjome teikti šią paslaugą. Tai leido užsitikrinti pirkėjų pasitikėjimą ir lojalumą. Siekiame tapti paslaugų parduotuve ir kryptingai judame to link – norime, kad mūsų parduotuvėse klientai gautų visas jiems aktualiausias paslaugas. Tai patogu, paprasta ir taupo žmonių laiką. Jiems nereikia sukti galvos, kur atlikti įmokas, pasipildyti telefono išankstinio mokėjimo sąskaitą, užsisakyti bilietus, išsigryninti pinigų, įsigyti viešojo transporto el. bilietą – visas šias ir dar daug kitų paslaugų galima gauti bet kurioje „Maximoje“, – sako Jaunius Špakauskas, „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorius.

Pati populiariausia „Maximos“ paslaugų centrų paslauga jau daug metų iš eilės – loterijos bilietai: kas mėnesį jų nuperkama per 1,5 milijono. Vilniečio, kauniečio, klaipėdiečio elektroninius transporto bilietus kas mėnesį „Maximose“ pasipildo apie 40 tūkst. pirkėjų. Dar viena patogi ir laiką taupanti paslauga – telefonų išankstinio mokėjimo kortelių papildymai. Per mėnesį ja „Maximose“ pasinaudoja apie 250 tūkst. pirkėjų.

Sezono metu „Maximos“ paslaugų centrai tampa patogia vieta žvejams įsigyti žvejo mėgėjo bilietus. Per metus šia paslauga pasinaudojama daugiau nei 60 tūkst. kartų, o daugiausiai bilietų nuperkama balandžio–rugsėjo mėnesiais. Tiesa, aktyvesni žvejai tampa ir sausį, kuomet savo įrangą išbando ant sutvirtėjusio ledo.

Parduotuvių kasose ir paslaugų centruose populiaru atsiskaityti tiek už komunalines paslaugas, tiek susimokėti kitus mokesčius. Pavyzdžiui, kartą per metus renkamas žemės mokesčio įmokas „Maximose“ sumoka daugiau nei trečdalis asmenų, kuriems priskirtas šis mokestis. Pernai lapkritį šia paslauga pasinaudojo daugiau nei 80 tūkst. pirkėjų.

„Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktoriaus teigimu, įmokas už įvairias paslaugas didžioji dalis pirkėjų vis dar moka grynaisiais pinigais – kortelėmis atsiskaito ketvirtadalis pirkėjų. Kad grynieji pinigai vis dar labai svarbūs pirkėjams, rodo ir pinigų gryninimo statistika „Maximos“ paslaugų centruose ir parduotuvių kasose.

„Atsiskaitymai kortelėmis tampa vis patogesni, tačiau grynieji pinigai lietuviams išlieka itin svarbūs. Kadangi bankai nuolat optimizuoja savo tinklus, pinigų išgryninimo iš savo kortelės paslauga tampa vis reikalingesnė – turime 238 parduotuves, tad tai sukuria tarsi papildomą tinklą vietų, kuriose prireikus galima nusiimti grynųjų pinigų. Šia paslauga „Maximos“ paslaugų centruose gali pasinaudoti visų didžiųjų Lietuvoje veikiančių bankų klientai, o kasose – SEB ir DNB bankų klientai. Kas mėnesį „Maximose“ atliekama daugiau nei 100 tūkst. grynųjų pinigų išėmimo operacijų“, – teigia J. Špakauskas.

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių kasose šiuo metu galima atsiskaityti už daugiau nei 700 įmonių teikiamas paslaugas: sumokėti telekomunikacijų bendrovių sąskaitas, komunalinius mokesčius, įsigyti bilietų į renginius, dovanų kortelių, gauti kreditą, papildyti viešojo transporto elektroninius bilietus ir kt.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 238 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: