Per 4 mėnesius onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams prekybos tinklo pirkėjai paaukojo beveik 40 tūkst. eurų
2018 m. birželio 13 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Daugiau nei 37 tūkst. eurų – tiek per 4 mėnesius paaukojo „Maximos“ pirkėjai, įsigydami socialinės akcijos „Reikia draugų“ karuliais pažymėtas prekes. Surinktos lėšos bus panaudotos įrengti grindis šiuo metu statomame pagalbos centre onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms – „Šeimos namuose“.

„Tai, kad 9-tus metus iš eilės kartu su labdaros ir paramos fondu „Mamų unija“ mums pavyksta surengti sėkmingą socialinę akciją „Reikia draugų“, rodo ir tai, kad mūsų klientai nori prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei jų šeimų gerovės, ir tai, kad esame brandi visuomenė – noriai aukojame ir padedame vieni kitiems sunkią minutę. Taip pat brandūs ir atsakingi ir mūsų tiekėjai – 9 jų atsisakė savo pelno dalies tam, kad socialinės akcijos „Reikia draugų“ metu paaukota suma būtų dar didesnė“, – dalinasi „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Šiandien minėta paaukota suma „Šeimos namų“ statytojams buvo perduota. „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaikų onkohematologijos centro vadovei Jelenai Rascon ir projektą „Šeimos namai“ kuruojančio labdaros ir paramos fondo „Mamų unija“ vadovei Eglei Mėlinauskienei įteikė daugiau nei 37 tūkst. eurų, paaukotą sumą, simbolizuojantį indą su 37 laimės sausainiais. Taip prekybos tinklas „Maxima“ linkėjo, kad atsirasiančiuose „Šeimos namuose“ nestigtų laimės sveikstantiems po sunkių ligų.

Dieną praskaidrino ir į onkohematologijos centrą atkeliavusios pramogos. Centre besigydantys vaikai ir jų tėvai turėjo progą pasinerti į nuotykių pasaulį išmėginę virtualios realybės akinius, galėjo išmėginti muzikos kūrimo „muzikine dėže“ galimybes ar įsiamžinti momentinėje „foto veidrodžio“ nuotraukoje.

„100 vaikų –maždaug tiek jų kasmet sužino, kad serga onkologine liga. Dažniausiai, padedant gydytojams, vėžinius susirgimus galima įveikti, tačiau gydymas užtrunka ir kelerius metus. O onkologinė liga – itin didelis ne tik finansinis, bet ir emocinis iššūkis visai šeimai“, – teigia paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė.

„Užsienio šalių geroji praktika rodo, kad sunkių ligų atveju, itin veiksmingi specialūs pagalbos centrai, kuriuose visi šeimos nariai gali gauti visą reikiamą pagalbą ir būti kartu, mat šiuo metu ligoninėje kartu su vaiku gali būti tik vienas iš tėvų ar globėjų. Tikimės, kad žmonių ir atsakingų įmonių dėka, pagalbos centras šeimoms, kurių vaikai serga onkologinėmis ligomis, duris atvers jau šiemet“, – sako ji.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 244 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: