Pirmą kartą Palangoje – visą parą dirbanti „Maxima“
2017 m. birželio 29 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Palangoje, Plytų g. 9a, įsikūrusi, palangiškių ir miesto svečių itin pamėgta parduotuvė „Maxima“ X vasaros sezono metu, nuo šiol dirba visą parą septynias dienas per savaitę. Patogią paslaugą pirkėjai jau suspėjo įvertinti – parduotuvei pradėjus veikti ir naktį, trumpiau nei per savaitę pirkėjų srautai išaugo 7 proc. O atradę galimybę apsipirkti ir nakties metu, vietoje pagrindinių, populiariausių maisto produktų pirkėjai graibsto kruasanus, ledus, pyragėlius ir gaivius gazuotus gėrimus.

„Vasaros sezono metu poilsiautojai aktyviai ilsisi ir dieną, ir naktį, paros ritmas nėra aiškiai nusistovėjęs ir žmonės nori apsipirkti ar atsigaivinti bet kuriuo paros metu. Todėl atsižvelgdami į pirkėjų poreikius, vasaros sezonui „Maximą“, įsikūrusią populiariausiame Lietuvos kurorte, strategiškai patogioje vietoje Palangoje, atidarėme visai parai. O tam, kad apsipirkdami, poilsiautojai negaištų laiko ir visada rastų tai, ko reikia, priėmėme dvigubai daugiau papildomų darbuotojų nei dirba įprastai. Tiesa, siekdami kuo sklandžiau suvaldyti pirkėjų srautus, papildomų rankų sezoniniam darbui Palangoje vis dar ieškome“, – sako „Maxima LT“ Prekybos vadovė Lina Trinkūnienė.

Palangos „Maximai“ pradėjus veikti visą parą, per savaitę jau paruoštų valgyti „Meistro kokybės“ kulinarijos ir konditerijos gaminių pardavimai išaugo apie 25 proc., ledų apie 50 proc., vaisių, uogų ir riešutų – net keletą kartų. Tad šiuo metu populiariausios maisto prekės visą parą veikiančioje parduotuvėje – itin gaivios ir vasariškos – bananai, arbūzai ir pomidorai. Pastarųjų minėtu laikotarpiu parduota net po keletą tūkstančių kilogramų. O populiariausias vasaros gėrimas, kol kas – „Coca Cola“. Tuo tarpu nakties populiariausieji – smulkūs, saldūs užkandžiai: kruasanai, ledai, pyragėliai ir gazuoti gėrimai.

„Maxima“ – vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje jau daugelį metų turintis pirkėjams visą parą atvirų parduotuvių. Pirmoji tokia Lietuvoje – šiuo metu atnaujinama ir jau greitai pirkėjams duris vėl atversianti „Maxima“ XXX Mindaugo g. 11 Vilniuje, visą parą dirbti pradėjusi prieš daugiau nei dešimtmetį.

„Maximos“ ekspertų teigimu, per šį laiką, kuomet veikia visą parą dirbančios parduotuvės, Lietuvoje susiformavo tam tikri, specifiniai naktinio apsipirkimo įpročiai. Remiantis pirkėjų aktyvumo rodikliais, pastebima, jog naktį parduotuves aplanko keletą kartų mažesni pirkėjų srautai nei dieną, o krepšeliuose vyrauja užkandžiai: gazuoti gėrimai, vaisiai, apkepėlės, šokoladiniai batonėliai, kepta duona, ledai, varškės sūreliai, pieno gėrimai, taip pat skanėstai geriausiems žmonių draugams – maistas šunims. Ir priešingai – nakties metu pirkėjai rečiau linkę įsigyti produktus, skirtus maisto ruošai.

Naktinio apsipirkimo įpročiai skiriasi ir priklausomai nuo sezono. Vasaros naktimis pirkėjams aktualiausi gazuoti gėrimai, kefyras, glaistyti varškės sūreliai. Orams kiek atvėsus, rudenį, užkandžius keičia tokie pieno produktai kaip grietinė ir sviestas, taip pat krepšeliuose atsiranda baziniai produktai: kiaušiniai, šviežia paukštiena. O Lietuvą užklupus ilgai, lietuviškai žiemai, naktį pirkėjai lieka ištikimi jau minėtiems maisto produktams bei dažnas jų į krepšelį taip pat įsimeta lašišos filė ir vaisių, ypač citrusinių. Atbundant gamtai, šalia pagrindinių, jau paminėtų maisto prekių, į pirkėjų krepšelius vėl sugrįžta užkandžiai, ypač vaisiai ir varškės sūreliai.

„Keičiantis pirkėjų įpročiams ir atsirandant naujiems poreikiams, prisitaikome ir dirbame būtent taip, kaip yra patogiausia jiems. Šiuo atveju, šiltuoju metų laiku visą parą veikianti „Maxima“ mūsų pirkėjams jau buvo būtinybė, todėl, juos išgirdę, jau veikiančios ir pirkėjų mėgstamos parduotuvės darbo laiką pratęsėme“, – sako L. Trinkūnienė.

Planuojama, jog „Maxima“ X Palangoje, Plytų g. 9a, visą parą pirkėjų lauks iki rugpjūčio 21 d., o vėliau sugrįš prie įprasto darbo laiko 8-22 val. Kita visą parą veikianti „Maximos“ parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Naugarduko g. 84.

Apie „Maxima LT“

Šiuo metu Lietuvoje veikia 235 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba beveik 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: