Po atnaujinimo duris atvėrusią Šalčininkų „Maximą“ pasitiko pirkėjų būrys
2018 m. spalio 25 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Po trijų mėnesių pertraukos šiandien Šalčininkuose pirkėjų būrį pasitiko atnaujinta „Maximos“ parduotuvė. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 9000 prekių asortimento, kuriame ypač gausus lietuviško šviežio maisto bei bakalėjos produktų pasirinkimas. Lankytojų patogumui parduotuvėje naujai įrengtas erdvus liftas, kuriuo į antrą aukštą pirkėjai galės pakilti ir su prekių vežimėliais.  Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo per 910 tūkst. eurų. Parduotuvėje dirba 27 Šalčininkų rajono gyventojai.

„Ši parduotuvė jau daugelį metų yra gerai žinoma ir mėgstama Šalčininkų gyventojų, todėl tiek jos atnaujinimas, tiek ir atidarymas buvo labai laukiami. Atnaujindami parduotuvę daugiausiai dėmesio skyrėme interjero modernizavimui bei papildomoms apsipirkimo patogumą užtikrinančioms priemonėms – rampoms, naujam liftui, patogesniam prekių išdėstymui salėje. Šioje parduotuvėje pirkėjai ras 9000 prekių asortimentą, kurio reikšmingą dalį tradiciškai sudaro Lietuvos gamintojų produkcija“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.
 
Anot jos, parduotuvėje taip pat įrengta moderni prekybos įranga, pertvarkytos parduotuvės pagalbinės patalpos.

Atnaujintos parduotuvės atidarymo proga „Maximos“ darbuotojus ir renginio svečius pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič. Parduotuvę pašventino ir palaiminimą suteikė Eišiškių parapijos kunigas vikaras Renaldas Kučko.

Šalčininkų „Maximos“ parduotuvė pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu šviežio maisto asortimentu. Parduotuvės lankytojus vilios vietoje kepamų šviežių bandelių ir kruasanų kvapai. Pirkėjai čia ras per 1200 šviežio maisto produktų, iš kurių apie 80 proc. – lietuviškos kilmės prekės. Šios parduotuvės lankytojai taip pat galės rinktis iš daugiau nei 2900 bakalėjos maisto prekių asortimento. Nenusivils ir buities reikmenų ieškantys pirkėjai – čia jie ras daugiau nei 2000 pramoninių prekių bei daugiau nei 770 pirmo būtinumo ne maisto produktų. Naujojoje parduotuvėje taip pat siūlomos prekės kūdikiams, gyvūnams, kosmetika, augalai ir jų priežiūrai skirti produktai.

Parduotuvės plotas liko nepakitęs ir siekia 904 kv.m., o prekybos plotas sudaro 615 kv. m.

Kaip jau įprasta, naujai atidarytoje parduotuvėje pirkėjų laukia nuolaidos ir patrauklūs pasiūlymai. Visos nuolaidos skelbiamos specialiame akcijos leidinyje ir www.maxima.lt. Specialių pasiūlymų ir nuolaidų sąrašas labai platus, jame – vaisiai ir daržovės, šviežia mėsa ir mėsos gaminiai, pieno produktai, buitinė chemija ir daugelis kitų prekių. Pasiūlymai galios iki spalio 28 d. imtinai. Taip pat net iki lapkričio 25 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: