Prienuose atidaryta atnaujinta „Maximos“ parduotuvė
2018 m. lapkričio 16 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Penktadienio rytą Prienuose, Vytauto g. 17, duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 11 000 prekių asortimento, kuriame ne tik gausu lietuviško šviežio maisto ir bakalėjos prekių, bet ir ekologiškų produktų. Lankytojų patogumui parduotuvėje naujai įrengtas erdvus liftas, kuriuo į antrą aukštą pirkėjai galės pakilti ir su prekių vežimėliais. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo daugiau nei 1 mln. eurų. Parduotuvėje dirba 26 darbuotojai.

„Maximos“ parduotuves atnaujiname ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Neabejojame, kad ši parduotuvė netruks susilaukti Prienų gyventojų ir miesto svečių dėmesio ir taps vieta, kurioje savo mėgstamas prekes atras kiekvienas. Didžiąją šios parduotuvės kolektyvo dalį sudaro Prienų gyventojai, tad būdami vietos bendruomenės dalimi, stengsimės ne tik siūlyti patrauklias kainas ir platų prekių asortimentą, bet ir prisidėti prie bendruomeniškų iniciatyvų įgyvendinimo“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Prienuose, Vytauto g. 17, atsinaujinusi „Maximos“ parduotuvė pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu šviežio maisto asortimentu. Pirkėjai čia ras per 1400  šviežio maisto produktų, iš kurių apie 80 proc. – lietuviškos kilmės prekės, tokios kaip vietoje kepamos bandelės, kruasanai. Parduotuvėje gausus kulinarijos prekių asortimentas – tai pirmoji parduotuvė „X“ tinkle, kuri turės vitriną su lentynomis. Buities reikmenų ieškantys pirkėjai ras daugiau nei 3400 pramoninių bei daugiau nei 1000 pirmo būtinumo ne maisto prekių. Taip pat atsinaujinusioje „Maximos“ parduotuvėje – didžiulis buitinės chemijos, popieriaus gaminių, kosmetikos bei gyvūnų prekių skyrius.

Atnaujinta „Maximos“ parduotuvė ne tik padidino prekių asortimentą, bet ir atnaujino visą prekybinę įrangą. Bendras parduotuvės plotas siekia 1593 kv. m., o prekybos plotas – 718 kv. m.  Skubantiems pirkėjams pasitarnaus čia įrengtos net keturios savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti tiek banko kortelėmis, tiek ir grynaisiais pinigais. Apsilankę „Maximoje“ Prienų gyventojai taip pat galės patogiai priduoti tarą – šalia parduotuvės lauke įrengtas taromatas.

Apsiperkant šioje „Maximos“ parduotuvėje lapkričio 16 – gruodžio 16 dienomis visiems pirkėjams į AČIŪ kortelę grįš 5 kartus didesnė grąža MAXIMOS pinigais – net 5 % nuo pirkinio sumos. Atidarymo proga parduotuvėje pirkėjai ras daugybę nuolaidų šviežiam maistui, bakalėjos, gyvūnų prekėms bei daržovėms ir vaisiams. Nuolaidos galios iki lapkričio 19 d.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: