Radviliškyje atidaryta atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė
2016 m. lapkričio 22 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, lapkričio 22 d. po kiek daugiau nei tris mėnesius trukusios rekonstrukcijos Radviliškio Gedimino gatvėje atidaryta atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė. Į daugiau nei 300 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvės atnaujinimą bendrovė „Maxima LT“ investavo beveik 400 tūkst. eurų. Šiuo metu mieste veikia 2 tinklo parduotuvės.

„Įgyvendindami šių metų plėtros planus, daug dėmesio skiriame ne tik naujų parduotuvių atidarymui, bet ir jau veikiančių rekonstrukcijai bei atnaujinimui. Šiandien Radviliškyje po rekonstrukcijos duris atverianti „Maxima X“ – tai jau 12-tą šiemet atnaujinta mūsų tinklo parduotuvė. Ėmęsi jau 15 metų veikiančios parduotuvės atnaujinimo, ypač daug dėmesio skyrėme pirkėjų patogumui ir parduotuvės pritaikymui besikeičiantiems miesto gyventojų poreikiams bei apsipirkimo įpročiams. Tai mažiausio formato „Maxima“, todėl svarbu, kad joje pirkėjai galėtų apsipirkti greitai ir patogiai, lengvai rastų visas reikalingas prekes“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Rekonstravus 330 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvę, joje pritaikytas naujas prekybos salės suplanavimo modelis. Šis modelis leidžia suvienodinti tokio paties formato parduotuvių asortimento išdėstymą, kad pirkėjai galėtų greičiau ir patogiau rasti kasdienes maisto ir buities prekes. Baigus atnaujinimo darbus, parduotuvėje taip pat padidintas ir prekių asortimentas. Greta įprastų, nuo šiol joje pirkėjai ras daugiau šviežių maisto produktų, kitų kasdienių prekių.  

Pasak Ž. Valkerio, atnaujinant parduotuvę daug dėmesio skirta ir jos infrastruktūros gerinimui. Parduotuvė pritaikyta apsipirkti neįgaliesiems – įrengtas platus įėjimas, platūs praėjimai tarp kasų ir parduotuvių lentynų. Lauke įrengtos ir naujos stovėjimo vietos, skirtos specialiai dviračiams. Atnaujinus parduotuvę, joje atsinaujino ir čia veikianti „Eurovaistinė“.

Baigus rekonstrukciją, atnaujintoje „Maximoje“ ir toliau dirbs visi 20 iki tol joje dirbusių darbuotojų.

Atidarymo dieną pirmieji atnaujintos „Maxima X“ lankytojai vaišinami karšta kava ir arbata, šviežiais kruasanais. Iki lapkričio 25 d. jų taip pat lauks ir specialios atidarymo nuolaidos iki 56 proc.

Šį rudenį „Maxima LT“ pradėjo intensyviausią šių metų plėtros etapą, kuris tęsis iki metų pabaigos. Šiuo metu bendrovė atidarė jau 8 naujas ir atnaujino 12 tinklo parduotuvių. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje, investicijų suma skirta 2016 metų plėtrai sieks 34 mln. eurų. 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: