Šią vasarą „Maxima LT“ darbuotojų atžaloms suteiks galimybę iš arti susipažinti su bendrovės darbu
2016 m. birželio 17 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šią vasarą, pirmą kartą veiklos istorijoje bendrovė „Maxima LT“ įgyvendina darbuotojų šeimoms skirtą iniciatyvą „Jaunimas administracijoje“. Šio projekto metu „Maxima LT“ ir bendrovės įmonių administracijos darbuotojų artimiesiems bus suteikta galimybė iš arti susipažinti su kasdieniu vienos didžiausių šalies bendrovių darbu, stažuotis administracijos biure, įgyti vertingos patirties ir užsidirbti. Iniciatyvos, truksiančios nuo birželio 27 d. iki pat vasaros pabaigos, metu bus atrinkti 20 jaunuolių, kuriems vasaros laikotarpiu bus suteiktos darbo vietos.

 „Esame atvira ir socialiai atsakinga bendrovė, jaučiame pareigą savo patirtimi dalintis su jaunąja, ateities verslą kursiančia karta. Tai paskatino mus imtis pirmosios tokios mūsų veiklos istorijoje iniciatyvos ir į kasdienį bendrovės darbą įtraukti būsimus specialistus. Pradedame nuo pačių artimiausių ir kviečiame jaunuosius administracijos darbuotojų šeimos narius vasaros laikotarpiu prisijungti prie bendrovės kolektyvo, įgyti darbo patirties ir užsidirbti“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Tokia galimybė bus suteikta dvidešimčiai 18–24 m. jaunųjų stažuotojų. Paraiškas stažuotėms gali teikti ne tik „Maxima LT“, bet ir kitų „Maxima grupės“ įmonių administracijos darbuotojų artimieji.

Vasaros laikotarpiu – nuo birželio 27 d. iki rugpjūčio 31 d. stažuotojams bus suteiktos laikinos darbo vietos skirtinguose administracijos departamentuose. Taip pat greičiau įsilieti į bendrovės veiklą stažuotojams padės priskirti koordinatoriai, kurie ne tik supažindins su kasdieniu darbu, bet ir pagelbės perprasti jo subtilybes.

Tikimasi, kad tokia patirtis padės jaunuoliams ne tik prasmingai išnaudoti vasaros atostogas, bet ir geriau suprasti, kokia studijų ar būsimos karjeros kryptis juos domina. Tad užimti stažuotojų pozicijas labiausiai laukiami atsakingi ir rimtai į savo karjeros planavimą žiūrintys jaunuoliai.

Panašias šalies jaunimui skirtas iniciatyvas bendrovė įgyvendina jau ne pirmus metus. 13 metų iš eilės gerai besimokantiems šalies moksleiviams „Maxima LT“ teikia „Lietuvos Maximalistų“ stipendijas, kurias kasmet gauna keliasdešimt pažangių jaunuolių.

Kiekvienais metais vasaros sezono metu savo darbuotojų vaikams bendrovė suteikia galimybę įsidarbinti prekybos, gamybos, saugos ar logistikos padaliniuose, gabiausiems dovanoja vasaros stovyklas, bendrovės darbuotojų vaikai ne tik turiningai ilsisi, bet ir skatinami siekti gerų mokslo rezultatų.

Pasidalink: