Šiauliuose atidaryta atnaujinta „Maximos“ parduotuvė
2018 m. gruodžio 04 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiauliečiai šventes pasitinka atsinaujinę – antradienio popietę duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, adresu Tilžės g. 44. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 7 800 priekių asortimento, kuriame gausu šaldyto ir šviežio maisto. Net 80 proc. šviežio maisto produktų „Maximos“ prekybos tinkle yra lietuviškos kilmės. Klientų patogumui įrengtos modernios kasos, erdvi prekybos salė, o įvažiavimai pritaikyti neįgaliesiems. Taip pat išplatintas ir išasfaltuotas įvažiavimas į parduotuvės kiemą, įrengtos papildomos automobilių stovėjimo vietos ir taromatas. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo 800 tūkst. eurų ir sukūrė 25 darbo vietas.

„Šiais metais daug dėmesio skyrėme ne tik naujų parduotuvių atidarymui, bet ir jau veikiančių atnaujinimui. Tilžės gatvėje įsikūrusi „Maxima“ – mėgstama vietos gyventojų, tad atnaujinant parduotuvę orientavomės į kokybę, patogumą ir asortimento pritaikymą šiauliečių poreikiams. Pirkėjai čia ras gausų šviežio maisto ir šaldytų produktų asortimentą, kurio didžiąją dalį tradiciškai sudarys lietuvių gamintojų produkcija“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

„X“ formato parduotuvėje lankytojų patogumui įrengti nauji sveriamų kulinarijos, konditerijos, šviežios mėsos bei mėsos gaminių skyriai. Taip pat papildytas šviežių bandelių, daržovių ir vaisių asortimentas.

Šioje „Maximos“ parduotuvėje ne tik praplėstas šviežių maisto prekių asortimentas, bet ir atnaujinta prekybinė įranga  – priesieniai, vitrinos, šaldikliai, stelažai, sienos bei grindys. Prekybos tinklo lankytojų patogumui parduotuvėje įrengtos 3 paprastos ir 2 savitarnos kasos.

Atnaujintos parduotuvės prekybinis plotas yra beveik 520 kv. m, o bendras plotas – 715,72 kv. metrų. Šiai dienai Šiauliuose veikia 8 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės.

Pirkėjams parduotuvė duris atvėrė gruodžio 4 dieną, bet specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis, kurios sieks iki 40 procentų, džiugins net iki penktadienio. Ypatingi pasiūlymai bus taikomi vaisiams ir daržovėms, mėsai, pieno produktams, kosmetikai ir parfumerijai, buitinės chemijos bei daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje, specialiame atidarymui skirtame leidinyje ir www.maxima.lt. Iki sausio 4 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos, o pirkėjai norintys įsigyti kortelę, tą galės padaryti tik už 1 euro centą.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: