Šiemet aktyviam jaunimo laisvalaikiui skatinti „Maxima LT“ skyrė paramą už beveik 200 tūkst. eurų
2016 m. gruodžio 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, startuojant kasmetiniam Kalėdų karavanui per Lietuvą, bendrovė „Maxima LT“ jo lankomoms šalies mokykloms dovanojo įvairių vaikams skirtų lavinančių žaidimų už beveik 80 tūkst. eurų. Kalėdinės dovanos daugiau kaip 20 mokyklų moksleiviams vainikavo visų 2016 m. paramą, kurią bendrovė šiemet skyrė aktyviam šalies vaikų ir jaunimo laisvalaikiui. Skaičiuojama, kad vien per šiuos metus šią misiją įgyvendinančiam Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) „Maxima LT“ suteikė paramos už dar beveik 120 tūkst. eurų sumą.

„Ilgalaikė partnerystė ne tik su verslo ir vietos bendruomenėmis, bet ir šalyje veikiančiomis visuomeninėmis organizacijomis yra viena iš mūsų socialinės atsakomybės krypčių, kurias nuosekliai įgyvendiname jau ne vienerius metus. Prisidėdami prie įvairių šalyje organizuojamų socialinių projektų, pirmiausia daug dėmesio skiriame vietos jaunimo ugdymui – skatiname ne tik mokslo pasiekimus, bet ir aktyvų bei prasmingą laisvalaikį, sporto veiklas, kurios reikšmingai prisideda prie sąmoningos ir išsilavinusios jaunosios kartos augimo“, – teikdamas simbolinę bendrovės dovaną Kalėdų karavano atstovams sakė „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento vadovas Rosvaldas Gorbačiovas.

Bendrovės duomenimis, vien 2016 metais vienam iš Kalėdų karavano įgyvendintojų LTOK ir jo organizuojamiems projektams iš viso „Maxima LT“ skyrė paramos beveik už 200 tūkst. eurų. Be daugiau kaip 79 800 eurų vertės paramos kasmetinio karavano akcijai, dar 118 tūkst. skirta įvairioms jaunimo sporto veikloms skatinti.

Didžioji dalis šių lėšų skirtos kasmetinėms „Lietuvos mokyklų žaidynėms“. Kita dalis – pasiruošimui šiųmetėms olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire.

„Jau daugelį metų siekiame ne tik aktyviai skleisti olimpinio judėjimo idėjas ir padėti mūsų šalies sportininkams sėkmingai siekti pergalių svarbiausiose sporto varžybose, bet ir prisidėti prie aktyvios jaunosios kartos ugdymo. Džiaugiamės, kad tam neabejingas ir verslas, kuris vis aktyviau prisideda prie paramos jaunimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio skatinimo iniciatyvoms. Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su „Maxima“ ir džiaugiamės, jog mus vienija bendras tikslas – sveika, aktyvi ir sąmoninga jaunoji visuomenė“, – sakė Lietuvos olimpinio fondo vadovas Vitalijus Vasiliauskas.

Kasmet paramą piniginėmis lėšomis taip pat maisto  produktais „Maxima LT“ skiria apie 70 įvairių paramos ir socialinių organizacijų. Vien per 2015 metus joms bendrovė suteikė paramos už beveik pusę milijono eurų. Didžioji dalis paramos lėšų buvo skirta skurdžiau gyvenančioms šeimoms paremti, taip pat šalies vaikų bei jaunimo ugdymui ir aktyvaus laisvalaikio skatinimui.

Jau ne vienerius metus „Maxima LT“ aktyviai bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip LTOK, „Maisto bankas“, „Mamų unija“ ir kitos. Taip pat, pati įgyvendina tokias iniciatyvas kaip nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“ ir bendruomenių iniciatyvų konkursas „Mes – bendruomenė“.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: