Skuode duris atvėrė atnaujinta „Maximos“ parduotuvė
2018 m. spalio 30 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Po trijų mėnesių pertraukos šiandien Skuode šventine nuotaika pirkėjus pasitiko atnaujinta „Maximos“ parduotuvė. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš beveik 5000 prekių asortimento, kuriame gausus lietuviško šviežio maisto bei bakalėjos produktų pasirinkimas. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo per 460 tūkst. eurų. Parduotuvėje dirba 15 Skuodo rajono savivaldybės gyventojų.

„Atnaujindami parduotuvę daugiausiai dėmesio skyrėme interjero modernizavimui, papildomoms apsipirkimo patogumą užtikrinančioms priemonėms bei išplėtėme daržovių ir vaisių asortimentą. Atnaujintoje Skuodo parduotuvėje lankytojai ras ir čia pat šviežiai keptų bandelių bei kruasanų. Taip pat galės naudotis naujai įrengtu taromatu. Kaip ir kiekvienoje „Maximos“ parduotuvėje, šioje reikšmingą šviežio maisto asortimento dalį tradiciškai sudaro Lietuvos gamintojų produkcija“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė. 

Anot jos, po atnaujinimo Skuodo „Maximos“ parduotuvės prekybinis plotas yra 265 kvadratinių metrų. Bendras parduotuvės plotas – 422 kvadratinių metrų.

Atsinaujinusios Skuodo „Maximos“ parduotuvės lankytojai čia ras per 900 šviežio maisto produktų, iš kurių apie 80 proc. – lietuviškos kilmės prekės. Pirkėjai taip pat galės rinktis iš daugiau nei 1400 bakalėjos maisto prekių asortimento. Nenusivils ir ieškantys buities reikmenų – čia jie ras daugiau nei 770 pramoninių prekių bei daugiau nei 400 pirmo būtinumo ne maisto produktų. Parduotuvėje taip pat siūlomos prekės kūdikiams, gyvūnams, augalai ir jų priežiūrai skirti produktai.

Atnaujintos parduotuvės atidarymo proga „Maximos“ darbuotojus ir renginio svečius pasveikino Skuodo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas-valstybinis veterinarijos inspektorius Algimantas Želvys. Parduotuvės patalpas pašventino Skuodo parapijos vikaras Justinas Palubinskas.

Skuode veikia dvi prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės.

Kaip jau įprasta, naujai atidarytoje parduotuvėje pirkėjų laukia nuolaidos ir patrauklūs pasiūlymai. Visos nuolaidos skelbiamos specialiame akcijos leidinyje ir www.maxima.lt. Specialių pasiūlymų ir nuolaidų sąrašas labai platus, jame – vaisiai ir daržovės, šviežia mėsa ir mėsos gaminiai, pieno produktai, buitinė chemija ir daugelis kitų prekių. Pasiūlymai galios iki lapkričio 2 d. imtinai. Taip pat net iki lapkričio 30 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: