Smulkios buitinės elektronikos surinkimo konteineriai
2015 m. sausio 04 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Daugelyje didžiųjų MAXIMA parduotuvių zonose, esančiose už kasų, galima rasti naujus naudotos smulkios buitinės elektronikos surinkimo konteinerius. Šie konteineriai ne tik patogesni, patrauklesni, bet svarbiausia funkcionalesni – skirti ne tik elektronikai, bet ir naudotoms baterijoms bei elektros lemputėms surinkti. Neveikiantys buitiniai prietaisai dažnai sukelia daugybę problemų: kur sandėliuoti, kaip nuvešti į surinkimo vietą. Jei kiekvienas tokias atliekas mesime į bendrą konteinerį, ne tik kenksime gamtai, bet ir branginsime sąvartyno tvarkymo mokesčius.

Pasak Procesų valdymo koordinatoriaus Egidijaus Macijausko, pastačius naujuosius konteinerius, klientai atneštą smulkiąją buitinės elektronikos techniką gali įmesti tiesiai į konteinerį, o ne atiduoti juos parduotuvės darbuotojams.

Iš viso MAXIMA parduotuvėse galite rasti 183 smulkios buitinės elektronikos surinkimo konteinerių.
Naujųjų konteinerių gamybą buvo inicijuota kartu su elektronikos platintojų asociacija EPA, kurios nariu yra MAXIMA. Jau anksčiau stambiai elektronikai surinkti prie dalies didžiųjų parduotuvių buvo pastatyti dideli specialūs konteineriai, kuriuose pirkėjai gali palikti ir stambius elektros ir buitinės elektronikos prietaisus (pvz. šaldytuvus, skalbykles, televizorius, kompiuterius ir pan.).

Konteineriai MAXIMA parduotuvėse pastatyti siekiant ne tik prisidėti prie aplinkos saugojimo, tačiau ir atkreipti visų dėmesį, kad panaudotas baterijas, elektros lemputes ar buitinę techniką galima palikti ne bet kur, o tam skirtose vietose.

Pasidalink: