„SOS vaikų kaimo“ mažuosius linksmino „Kakė Makė“
2018 m. birželio 02 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Penktadienio popietę Vilniaus „SOS vaikų kaimas“ prisipildė vaikų juoko ir šypsenų. „SOS vaikų kaimų“ atstovai, kartu su organizacijos drauge – „Maxima“, paminėjo tarptautinę vaikų gynimo dieną. Mažieji, atsigaivinę ledais, leidosi į neregėtą nuotykių pasaulį kartu su mylima knygų heroje „Kake Make“.

„SOS vaikų kaimas“ penktadienio popietę prisipildė juoko ir gerų emocijų – atsigaivinę „Maximos“ tiekėjų dovanotais „Klasikos“ ledais vaikai stebėjo pasakų herojės ir mažylių numylėtinės „Kakės Makės“ pasirodymą. Renginio metu „SOS vaikų kaimų“ draugė „Maxima“ mažiesiems kaimo gyventojams įteikė praktišką dovaną: per 1000 vnt. įvairių rūbelių ir daugiau nei 500 porų batų. Anot „SOS Vaikų kaimų“ nacionalinės direktorės Liudovikos Pakalkaitės, vaikai greitai auga, dėl sezoniškumo keičiasi ir mažųjų poreikiai, tad dovana svariai prisidės prie patogesnio jų gyvenimo. Naujais rūbais ir batais prekybos tinklas aprūpins per 770 vaikų, iš sunkiai besiverčiančių šeimų visoje Lietuvoje.

„Norime skatinti dialogą su visuomene vaikų teisių klausimais, dar kartą priminti kaip svarbu yra užtikrinti pilnavertišką mažųjų gyvenimą. Jie – mūsų ateities kūrėjai, savo kūrybišku mąstymu jau dabar praturtinantys bendruomenes. „SOS vaikų kaimai“ yra svarbus mūsų įmonės socialinės atsakomybės veiklų partneris, su kuriais ieškome įvairių bendradarbiavimo formų“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė. 

„Tarptautinė vaikų gynimo diena mums visiems dar kartą primena apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikus ir jų teises į pilnavertišką gyvenimą. „SOS vaikų kaimas“ Vilniuje globoja keliasdešimt jaunuolių. Vaikų, kurie gali džiaugtis laimingu gyvenimu, nes pateko į profesionalių globėjų šeimas. Visgi, mažylių, kuriems vis dar trūksta rūpesčio, dėmesio ir šilumos – tūkstančiai. Mūsų kaip organizacijos laukia dar ilgas kelias, tačiau jis gerokai lengvesnis dėka organizacijos partnerių ir draugų“, – sako „SOS Vaikų kaimų“ vadovė L. Pakalkaitė.

27 veiklos metus skaičiuojantis „SOS vaikų kaimas“ šiandien globoja per 120 vaikų visoje Lietuvoje. Pagalba čia suteikiama sudėtingose situacijose atsidūrusiems vaikams ir paaugliams – jiems užtikrinama psichologinė pagalba ir prieglobstis, vaikai aprūpinami rūbais ir maistu. Anot L. Pakalkaitės, organizacijoje, visų pirma, siekiama kiekvienam sukurti aplinką, tinkamą saugiai augti ir formuotis: šeimoje, bendruomenėje ir visuomenėje.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 244 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: