Sostinės prekybos centre „Ozas“ atidaroma nauja „Maxima“
2017 m. gruodžio 19 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Rytoj, gruodžio 20 d. sostinės prekybos centre „Ozas“ atidaroma nauja „Maxima“. Parduotuvė bus orientuota į skubančius miesto pirkėjus, kuriems pasiūlys ne tik gausų įprastų prekių asortimentą bet ir didelį šviežiai paruošto maisto pasirinkimą. Prieš pat žiemos šventes atidaroma parduotuvė pirmuosius lankytojus pasitiks su pramogomis: pirkėjų lauks Kalėdų senelis su dovanomis, specialios akcijos ir nuolaidos.

„Naująją parduotuvę atidarome prieš pat didžiąsias metų šventes, tad tikiu, kad ši vieta, kurią vilniečiai buvo pamėgę patogiam apsipirkimui, pateisins pirkėjų lūkesčius ir kiekvienas čia užsukęs ras, ką padėti ant šventinio stalo ar po Kalėdų eglute. Šiais metais daug dėmesio skyrėme tinklo plėtrai ir atsinaujinimui – pirkėjų poreikiai kinta, todėl pasiūlėme jiems modernesnes parduotuves, didesnę prekių įvairovę, ypatingesnių ir išskirtinių produktų, naujas prekybinės įrangos technologijas. Jau dabar matome, kad naujoves įvertina tiek pirkėjai, tiek patys mūsų darbuotojai“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Prekių įvairove ir gausa naujoji „Maxima“ bus panaši į parduotuvę sostinės Mindaugo gatvėje. Ozo prekybos centre įsikūrusioje parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš maždaug 40 000 skirtingų pavadinimų prekių.  Šioje parduotuvėje įrengta mėsos ir žuvies rūkykla, vytintų kumpių spinta, brandinimo spinta, kurioje bus brandinama šviežia mėsa. Beje, prekybos salėje veiks sušių baras.

Specialūs ekologiškų prekių, veganams ir vegetarams, diabetikams, ūkininkų produkcijos skyriai ir daug kitų naujovių įtiks paties įvairiausio skonio pirkėjams. Naujoji parduotuvė pasitiks moderniu, jaukiu interjeru, inovatyviais apšvietimo sprendimais, šiuolaikiška prekybos įranga. Spartesnį apsipirkimą užtikrins modernios savitarnos kasos.

Į naujosios parduotuvės įrengimą investuota apie 2,8 mln. Eurų, joje dirbs 200 darbuotojų. Prekybinis parduotuvės plotas užims beveik 5000 kv. m, o bendras parduotuvės plotas su pagalbinėmis patalpomis – apie 6 500 kv. metrų.

Naujoji parduotuvė Kūčių dieną, gruodžio 24 d., dirbs tik iki 17 val., gruodžio 25-ąją ji nedirbs kaip ir visas prekybos ir pramogų centras „Ozas“. Gruodžio 26-ąją, antrąją Šv. Kalėdų dieną „Maxima“ darbą pradės 9 val. ir tęs iki 22 val. Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, parduotuvė dirbs iki 21 val., o pirmąją naujų metų dieną, sausio 1-ąją, nedirbs visiškai.

Naujoji „Maxima“ įrengta iš Lietuvos pasitraukusio prekybos tinklo „Prisma“ vietoje – dar rugpjūčio pabaigoje „Maxima“ skelbė laimėjusi derybas dėl šio tinklo prekybos patalpų Vilniuje ir Kaune.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 243 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: