Sunkiai besiverčiančioms šeimoms – parama mokyklinėmis prekėmis
2015 m. rugpjūčio 27 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Rugpjūčio 28–29 dienomis MAXIMA parduotuvėse prasideda socialinė akcija „Būk pirmūnas“. Akcijos savanoriai net 49-iose MAXIMA parduotuvėse 32-uose Lietuvos miestuose ir miesteliuose rinks klientų paaukotas mokyklines prekes vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ MAXIMA parduotuvėse organizuojama jau septintus metus. Per šešerius akcijos metus mokyklinių prekių suaukota už beveik 150 tūkst. eurų, akcijoje sudalyvavo 80 tūkst. geros valios žmonių, kurie mokyklai pasiruošti padėjo net 2 tūkst. sunkiau besiverčiančių Lietuvos šeimų.  Vidutiniškai vieno MAXIMA pirkėjo paaukota prekių suma siekė beveik 2 eurus. Papildomai šiais metais akcijai MAXIMA padovanos 100 komplektų spalvotų kuprinių, sąsiuvinių ir rašiklių.

„Džiaugiamės galėdami jau septintus metus prisidėti prie  šios socialinės akcijos. Tai jau tapo gražia rudens sutikimo tradicija. Sutelkę jėgas šios akcijos organizatoriai, globėjai, savanoriai ir kiekvienas, prie jos prisidedantis net ir mažiausia auka, galime padaryti daugiau gerų darbų ir nors šiek tiek prisidėti, kad sunkiau besiverčiančioms šeimoms prasidedantys mokslo metai netaptų nepakeliama našta“, – teigia „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

„Daugiavaikės, socialiai remtinos ar mažas pajamas gaunančios šeimos susiduria su nemažais finansiniais sunkumais, kai reikia išleisti vaikus į mokyklą. Kartais neužtenka valstybės paramos, norint jaunas atžalas paruošti mokyklai, tai yra nupirkti visas būtinas mokymosi priemones. Ši globalaus masto problema ir įkvėpė mus kiekvienais metais organizuoti šią akciją“, – sako akcijos organizatorius Ramūnas Burokas.

Organizatorių duomenimis, MAXIMA parduotuvių klientai akcijos „Būk pirmūnas“ metu dažniausiai aukoja flomasterius, sąsiuvinius, rašiklius, plastiliną ir kitas itin reikalingas kanceliarines prekes. Akcijos organizatoriai tikisi, kad žmonės akcijai dosniai aukos ir šiemet, o paaukotų prekių kiekis ir vertė augs. Visos surinktos mokyklinės prekės bus išdalintos vaikams pirmosiomis rugsėjo dienomis.

Pasidalink: