Sūris Mozzarella Paladin
2021 m. rugsėjo 08 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Švelnaus skonio, pieno baltumo sūris – dažnas svečias kiekvieno gurmano virtuvėje. Mozzarella Paladin - itin aukštos kokybės sūris, gaminamas iš karvių, ganomų natūraliose Bavarijos regiono pievose, pieno. Ši mocarela 45% riebumo, elastinga ir tvirta pjaustant, o dėl specialaus gamybos proceso ypač gerai lydosi, tad ypatingai pagardina kiekvieną patiekalą.

Kilmės šalis: Vokietija

Pieno tipas (karvės, buivolės ir kt.): Pasterizuotas karvės pienas

Pagrindinis mocarelos sūrio kokybės rodiklis - tolygus išsilydimas kaitinant. Italijoje šis sūris yra neatsiejama picų dalis, kadangi apgaubia kiekvieną patiekalą lyg pūkinis apklotas, o valgant sūris tįsta lyg iš reklaminio anonso. Mocarela sūris ne tik pasakiškai skanus, bet ir labai naudingas, jame gausu A ir D vitaminų, amino rūgščių, polisacharidų, mineralinių medžiagų teigiamai veikiančių imuninę sistemą bei medžiagų apykaitą organizme.

Nuostabus derinys su šviežiais pomidorais ir kitomis daržovėmis, puikiai dera su prieskoninėmis žolelėmis kaip bazilikas, rozmarinas,raudonėlis, neatsiejama dalis nuo įvairių sumuštinių, makaronų patiekalų, lazanijos bei, žinoma, picos.

Itališkas rožinis arba baltas vynas kaip Sauvignon Blanc, Pinot Grigio, Vermentino.

Informaciją paruošė suriupasaulis.lt.

Pasidalink: