Telšiuose duris atvėrė atnaujinta „Maximos“ parduotuvė
2018 m. gruodžio 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Penktadienio rytą Telšiuose po atnaujinimo duris atvėrė lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi adresu Kęstučio g. 20. Vietinių gyventojų pamėgtoje „X“ formato parduotuvėje telšiškiai nuo šiol galės rinktis iš platesnio asortimento, daugiau nei 5 000 prekių. Tradiciškai didžiąją šviežio maisto prekių dalį – 80 proc. sudarys lietuviška produkcija. Pirkėjų patogumui parduotuvės prieigose įrengtas taromatas rūšiavimui, sutvarkyta aplinka. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo 460 tūkst. eurų ir sukūrė 20 darbo vietų.

„Atnaujindami parduotuvę Telšiuose siekėme išpildyti pirkėjų lūkesčius bei sukurti aplinką, kurioje apsipirkimas būtų greitas ir komfortiškas. Atnaujinta parduotuvė lankytojus pasitinka moderniu interjeru, nauja, sparčia prekybine įranga bei šviežio maisto ir šaldytų produktų gausa. Neabejojame, kad naujoji parduotuvė netruks susilaukti Telšių gyventojų ir miestelio svečių dėmesio ir taps vieta, kurioje mėgstamas prekes atras kiekvienas čia apsilankęs“, – teigė „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Atsinaujinusi „Maxima“ pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu šviežio maisto asortimentu – lankytojų patogumui nuo šiol parduotuvėje didesnis bandelių, duonos, daržovių ir vaisių pasirinkimas. Taip pat atnaujinti sveriamų konditerijos, šviežios mėsos bei mėsos gaminių skyriai. Skubančių klientų patogumui parduotuvėje įrengta kulinarijos produktų vitrina su 3 lentynomis, kurioje telpa daugiau iš anksto sufasuotų maisto produktų.

Šioje „Maximos“ parduotuvėje atnaujinta ir visa prekybinė įranga – priesieniai, vitrinos, šaldikliai, stelažai, taip pat sienos ir grindys. Skubantiems pirkėjams pasitarnaus įrengtos 3 savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti ne tik banko kortelėmis, bet ir grynaisiais pinigais. Bendras parduotuvės plotas siekia 535 kv. m., o prekybos plotas – 361 kv. metrus.

Pirkėjams parduotuvė duris atvėrė gruodžio 7 dieną, bet specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis, kurios sieks iki 40 procentų, džiugins net iki pirmadienio. Ypatingi pasiūlymai bus taikomi vaisiams ir daržovėms, mėsai, pieno produktams, kosmetikai ir parfumerijai, buitinės chemijos bei daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje, specialiame atidarymui skirtame leidinyje ir www.maxima.lt. Iki sausio 7 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos, o pirkėjai norintys įsigyti kortelę, tą galės padaryti tik už 1 euro centą.

Šiandien Telšiuose veikia 2 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: