Tvarkyti aplinką „Maxima“ subūrė ir jaunąją kartą
2018 m. balandžio 23 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šeštadienį prisijungė prie kasmetinės akcijos „Darom“. „Maximos“ darbuotojai Vilniuje susibūrė į bendrą komandą su „SOS vaikų kaimo“ globotiniais ir kartu tvarkė Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio prieigas.

„Jau dešimtmetį vykstanti akcija „Darom“ įrodo, kad bendruomenė gali nuveikti labai daug tvarkydama ir puoselėdama savo aplinką. Bendras tikslas suvienija žmones, o nuveiktas darbas patvirtina – švari aplinka yra mūsų visų rūpestis ir atsakomybė. Džiugu, kad jaunosios kartos nereikia raginti prisidėti prie akcijos – vaikai yra labai entuziastingi ir nori rūpintis gamta, aplinkosauga“, – pastebi „Maximos“ personalo departamento direktorė Margarita Plešakienė. Akciją „Darom“ ji vertina kaip vieną ryškiausių Lietuvos sėkmės istorijų, kuri kasmet parodo, kad bendruomenės visoje šalyje turi didžiulį potencialą.

Šiemet akcija „Darom“ Lietuvoje surengta jau 11 kartą. Tvarkyti aplinkos kasmet susiburia tiek pavieniai žmonės, tiek įvairios organizacijos, įvairaus amžiaus grupių žmonės, kurie ne tik išvaduoja gamtą nuo šiukšlių, bet ir geriau susipažįsta vieni su kitais, bendrauja ir dalijasi gera nuotaika. Visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“ šiandien vyko visose 60 Lietuvos savivaldybių, daugiau tvarkymosi taškų nei kada nors anksčiau – net 3000 taškų. 

Prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai, aplinkos tvarkymo pajėgas sustiprino drauge pasikviesdami „SOS vaikų kaimo“ globotinius, su kuriais jau kelerius metus plėtoja glaudžią socialinę partnerystę.

„Stiprus ir savanoriškas Lietuvos žmonių įsitraukimas į akciją sutvirtina bendruomenių ryšius, mažina socialinę atskirtį ir didina socialinę atsakomybę. Proga pajausti, kad galime prisidėti prie didelio bendro tikslo ir darbuojamės kartu su visa Lietuva, leidžia stipriau pajausti savo vertę, įkvepia labiau pasitikėti savimi. Tai svarbu ir vaiko, ir suaugusio žmogaus asmenybei“, – teigia „SOS vaikų kaimo“ direktorė Liudovika Pakalkaitė. Pasak jos, akcija „Darom“ ne tik sujungia skirtingas kartas ir įvairius žmones, bet ir padeda pažinti mus supančią gamtą, geriau suvokti žmogaus veiklos poveikį aplinkai.

Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio prieigas Vilniuje kartu su „Maximos“ atstovų būriu tvarkė apie 30 vaikų iš „SOS vaikų kaimo“ ir 10 įstaigos darbuotojų.

Popietę visų talkininkų laukė smagus piknikas, kurį „Maximai“ padėjo suruošti vienos didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonės „Biovela“ atstovai.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pasidalink: