UAB „MAXIMA LT“ komentaras dėl galimo gyventojų apsinuodijimo vienoje iš Panevėžio „Maxima“ parduotuvių pirktu maistu
2015 m. birželio 11 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Komentuoja Žydrūnas Valkeris, UAB „MAXIMA LT“ generalinis direktorius


Esame labai susirūpinę dėl galimo gyventojų apsinuodijimo vienoje iš Panevėžio „Maxima“ parduotuvių pirktu maistu. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl šio įvykio ir atsiprašome visų nukentėjusiųjų bei jų artimųjų.

Šiuo metu vis dar laukiame medikų išvadų dėl tikslių ligonių sveikatos sutrikimo priežasčių. Visus nukentėjusius nuo galimai nekokybiško maisto jau aplankėme Panevėžio Respublikinėje ligoninėje. Nuolat palaikome ryšį su ligoniais ir jų šeimų nariais. Savo ruožtu įsipareigojame kompensuoti visas ligonių gydymo ir reabilitacijos išlaidas bei suteikti kitą reikalingą pagalbą.

Iš Panevėžio visuomenės sveikatos centro gavę informacijos apie galimą asmenų apsinuodijimą, nedelsdami sustabdėme padalinio, kurio gamintu maistu, kaip įtariama, galėjo apsinuodyti gyventojai, veiklą. Dedame visas pastangas, kad kuo greičiau išsiaiškintume priežastis, kurios galėjo sukelti ūmų apsinuodijimą. Bendradarbiaujame su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais. Vidinį tyrimą minėtame padalinyje atliekame ir savo ruožtu.

Pirminiais tyrimo duomenimis, šiame padalinyje galėjo būti pažeidimų, susijusių su aplaidumu, laikant ir ruošiant maisto produktus bei darbuotojų asmeninės higienos normų nesilaikymu. Tiek padalinio vadovas, tiek pati bendrovė už šiuos pažeidimus prisiima visą atsakomybę.

Informuojame, kad prevencinius patikrinimus atliekame visuose bendrovės maisto gamybos padaliniuose. Griežtiname maisto saugos ir higienos reikalavimus bendrovėje, papildomai tikriname maisto gamybos padaliniuose dirbančių darbuotojų higieną ir pakartotinai primename jiems higienos normas bei maisto produktų laikymo ir ruošimo taisykles.

Dar kartą atsiprašau visų, kurie galimai nukentėjo nuo mūsų parduotuvėje įsigyto maisto. Mūsų klientų saugumas ir jų sveikata mums yra svarbiausias prioritetas. Todėl kaip įmonės vadovas dėsiu visas pastangas, kad visos nelaimės priežastys būtų kuo greičiau išaiškintos ir išsamiai ištirtos, atlyginta padaryta žala ir užkirstas kelias tokių ar panašių įvykių pasikartojimui ateityje.

Pasidalink: