Vasarą „Maxima“ sukurs apie 1 000 naujų darbo vietų
2015 m. balandžio 24 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiemet prekybos tinklas „Maxima“ vasaros sezonu ketina įdarbinti apie tūkstantį naujų darbuotojų. Tai penktadaliu daugiau nei tinklas įdarbina įprastu, ne sezono, metu. Papildomos darbo vietos bus pasiūlytos ne tik tinklo parduotuvėse, bet ir prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ logistikos, gamybos ir saugos padaliniuose.

Bendrovė kasmet investuoja į naujų darbuotojų parengimą darbui, dėl to priimami ir reikiamos patirties neturintys motyvuoti darbuotojai – studentai, pilnamečiai moksleiviai ar kitose srityse iki šiol dirbę suaugusieji. Prekybos tinklo statistika rodo, kad pasibaigus sezonui beveik trečdalis sezoninių darbuotojų lieka dirbti „Maximoje“ – jiems pasiūlomos nuolatinės darbo vietos.

„Atšilus orams kasmet įdarbiname papildomų darbuotojų. Daugiausia pagalbos prireikia kurortų parduotuvėse. Priimame ir patirties neturinčius darbuotojus, nes visus juos pirmiausia apmokome, kad suteiktumėme darbui reikiamų žinių ir praktikos įvairiose srityse: nuo bendravimo su klientais iki maisto ruošimo. Kai kuriems jauniems žmonėms tai būna pirmoji darbo patirtis ir puiki karjeros pradžia“, – sako bendrovės „Maxima LT“ Personalo departamento direktorius Ernestas Letukas.

Vasaros sezono metu daugiausiai darbuotojų bus ieškoma poilsiautojų labiausiai pamėgtuose kurortuose Nidoje ir Palangoje. Papildomos pagalbos reikės ir Klaipėdoje, Kretingoje, Druskininkuose, Molėtuose, Ignalinoje, taip pat didžiausiuose šalies miestuose Vilniuje ir Kaune.

Pasak „Maxima Lt“ Personalo departamento vadovo, vasaros sezonu padidėjus pirkėjų srautams išauga ne tik kasininkų ar salės darbuotojų poreikis. Reikia pagalbos ir saugos bei sandėlio darbuotojams. Taip pat „Maxima“ maisto gamybos meistrams, kurie mielai dalinasi savo patirtimi apmoko naujus darbuotojus.

Atsižvelgdamas į sezoninių darbuotojų poreikius, prekybos tinklas „Maxima“ lanksčiai žiūri į jų darbo grafiką, o pageidaujantiems vasaros sezonu dirbti pajūryje, suteikia pagalbą susirandant gyvenamąją vietą. Sezoniniams darbuotojams suteikiamos ir visos tokios pat socialinės garantijos kaip nuolatiniams darbuotojams, nemokamas maitinimas ir galimybė pratęsti darbą įmonėje sezonui pasibaigus.

Bendrovė „Maxima LT“ – didžiausias darbdavys Lietuvoje. 2014 metų duomenimis, čia dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų. Ilgiau nei 10 metų bendrovėje dirba beveik tūkstantis darbuotojų, o ilgiau nei penkerius metus – apie trečdalį visų įmonės darbuotojų.

Pasidalink: