Ventoje atidaryta atnaujinta „Maxima“ parduotuvė
2016 m. lapkričio 10 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiandien, lapkričio 10 d. po kiek daugiau nei mėnesį trukusios rekonstrukcijos Ventoje atidaryta atnaujinta „Maxima X“ parduotuvė. Tai vienintelė tinklo parduotuvė šiame miestelyje, pirmą kartą duris atvėrusi dar 2001 m. Į jos rekonstrukcija bendrovė investavo 98,5 tūkst. eurų.

„Šie metai mums itin reikšmingi plėtros prasme. Nuo 2016-ųjų pradžios jau atnaujinome 10 ir atidarėme 8 naujas tinklo parduotuves visoje Lietuvoje, o iki metų pabaigos toliau tęsime intensyvią plėtrą. Mūsų planuose – ne tik didieji šalies miestai, bet ir mažesni miesteliai, tokie kaip Venta. Dėl to čia veikiančios vienintelės mūsų parduotuvės atnaujinimas buvo ilgai planuotas ir lauktas žingsnis. Nors tai viena mažiausių mūsų parduotuvių šalyje, siekėme ją padaryti tiek modernesnę, tiek patogesnę vietos gyventojams“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Po rekonstrukcijos atnaujintoje 108 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvėje buvo pritaikytas naujas prekybinės salės suplanavimo modelis, leidžiantis suvienodinti to paties formato parduotuvių asortimento išdėstymą. Tai vietos gyventojams leis dar patogiau ir greičiau apsipirkti. Drauge parduotuvėje padidintas ir prekių asortimentas. Pirkėjai nuo šiol joje ras daugiau šviežių maisto produktų, būtiniausių kasdienių prekių.  

Atidarymo dieną pirmieji atnaujintos „Maxima X“ lankytojai vaišinami karšta kava ir arbata, šviežiais kruasanais. Iki lapkričio 13 d. jų taip pat lauks ir specialios atidarymo nuolaidos iki 40 proc.  

Šį rudenį „Maxima LT“ pradėjo intensyviausią šių metų plėtros etapą, kuris tęsis iki metų pabaigos. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje, investicijų suma skirta 2016 metų plėtrai sieks 34 mln. eurų. 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.

Pasidalink: