Vėsios vasaros iššūkį „Maxima“ priima karštomis ir sveikomis ledų asortimento naujovėmis
2017 m. liepos 07 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Šiluma nelepinusi vasaros pradžia turėjo įtakos ir populiariausio vasaros skanėsto, ledų, pardavimams: prekybos tinklas „Maxima“ skaičiuoja, kad šių metų gegužės ir birželio mėnesiais, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2016 m., ledų buvo nupirkta 8 proc. mažiau. Vis dėlto, kol atėjusią liepą kol kas labiau primena lapeliai kalendoriuje, bet ne orai už lango, „Maxima“ pirkėjus kviečia mėgautis bent jau vasaros skonių įvairove gausindama ledų asortimentą ir užtikrindama jų mažą kainą.

Kaip teigia prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ Pirkimų direktorė Vilma Drulienė, liepos mėnesį pustrečio šimto ledų rūšių asortimentą „Maximos“ parduotuvių tinkle papildo per 60 naujų ledų rūšių. Ryškiausia sezono naujiena – veganams skirti lubinų ledai.

Pirkėjai domisi alternatyvomis

„Vartotojų poreikiai keičiasi visame pasaulyje, ir augantis dėmesys sveikai mitybai pastebimai persikelia į ledų kategoriją. Pirkėjai domisi mažiau kalorijų ir cukraus turinčiomis alternatyvomis, o tuo pačiu ieško naujų, unikalių skonių. Tai pastebime ir Lietuvoje, todėl viena svarbiausių šio sezono naujienų yra veganiški ledai, pagaminti vien tik iš augalinės kilmės produktų“, − sako „Maxima LT“ Pirkimų direktorė.

Anot jos, daugelyje šalių vis labiau domimasi maisto produktais, kurių sudėtyje yra lubinų. Ląsteliena ir baltymais gausūs augalai, kaip teigiama, pasižymi sveikatai naudingomis savybėmis, pavyzdžiui, padeda reguliuoti cholesterolio kiekį. Iš lubinų baltymų pagaminti ledai puikiai tinka laktozei alergiškiems ar gyvulinės kilmės maisto produktų nevartojantiems žmonėms. O svarbiausia – lubinų ledai pasižymi itin subtiliu, ypatingu skoniu. Veganams tinkamų produktų asortimentą „Maximos“ parduotuvėse papildė žemuoginiai lubinų ledai, lubinų ledai su karamele ir biskvitu bei lubinų ledai su šokoladu ir biskvitu.

Atsižvelgdamas į besikeičiančius vartotojų poreikius, prekybos tinklas nuolatinį asortimentą plečia ir tradiciniais ledais, ypatingą dėmesį skirdamas naujiems skoniams, lengvesniems ledams. Didesnių „Maximos“ parduotuvių šaldikliuose pirkėjai galės rasti tokių naujienų kaip ledai su kava ar sūrio pyrago skonio ledai. Atgaivos ieškantiems smaližiams siūlomos net 4 naujos šerbetų rūšys: citrinų, mangų, aviečių ir braškių skonio ledai.

„Mus, Lietuvos įmonę, itin džiugina, kad dauguma „Maximoje“ parduodamų ledų yra lietuviški. Šiuo metu „Maximos“ asortimentą per 250 prekių pavadinimų ledų, iš kurių daugiau nei pusės, 52 proc., kilmės šalis – Lietuva. Džiaugiamės, kad tiek daug įdomių skonių galima rasti mūsų šalyje“, − teigia V. Drulienė.

Ištikimi tradiciniam skoniui

Nepaisant augančio susidomėjimo naujovėmis, „Maximos“ duomenimis, pirkėjai lieka ištikimi tradiciniam skoniui. Visų laikų populiariausi – vaniliniai ir kakaviniai ledai, plombyras. Vien per pirmąjį šių metų pusmetį nupirkta daugiau kaip 7 mln. šių ledų porcijų, kai vidutiniškai per metus jų nuperkama net 16 mln. porcijų. Taip pat pastebima, jog vasarą pirkėjai dažniau renkasi lengvesnius – vaisinius ledus ar šerbetus, kurių vasarą parduodama apie 0,5 mln. porcijų. Kita tendencija ­ vasarą pirkėjai dažniau į rankas ima ledus vafliuose, o šaltuoju metų laiku ledus dėžutėse ir kibirėliuose.

Pasak bendrovės „Maxima LT“ Pirkimų direktorės, kad ir kokie būtų vasaros orai, ledai vienareikšmiškai yra šiltojo metų laiko desertas. Kasmet vasarą ledų nuperkama beveik dvigubai daugiau nei likusiais metų laikais kartu sudėjus ir net 7 kartus daugiau nei žiemą.

„Ledai pelnytai laikomi vienu populiariausių vasaros skanėstų, skirtų tiek pasilepinti, tiek ir atsigaivinti. Todėl vidurvasarį pasitinkame siūlydami dar gausesnį ledų pasirinkimą žemomis kainomis, juolab kad platus asortimentas ir maža kaina – „Maximos“ DNR“, − komentuoja V. Drulienė.

Ledų mažomis kainomis asortimentas auga trigubai

Iki šiol vykdydama kampaniją „Mažos kainos garantija“ bendrovė nuolat tikrino daugiau nei dešimties ledų rūšių kainas Lietuvos ir Lenkijos prekybos centruose. Liepą šis asortimentas išplečiamas beveik tris kartus.

„Įgyvendindami kampaniją „Mažos kainos garantija“ pirkėjams užtikriname dar gausesnį ledų pasirinkimą žemomis kainomis. Jas nuolat tikriname Lietuvos ir Lenkijos parduotuvėse, siekdami, kad kituose didžiuosiuose prekybos centruose pigiau šių prekių pirkėjai nerastų. Taip padedame pirkėjams sutaupyti.“, − pažymi „Maxima LT“ pirkimų direktorė.

„Mažos kainos garantijos“ ledai žymimi geltonomis kainų etiketėmis ir specialiais, raudonais karuliais.

Apie bendrovę „Maxima LT“

Šiuo metu Lietuvoje veikia 237 „Maxima“ parduotuvės, kuriose dirba beveik 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų.

Pasidalink: