Vilniaus mero padėka „Maxima“ už Vilniui sugrąžintą kalėdinį traukinuką
2017 m. sausio 18 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Vakar, sausio 17 d., Vilniaus miesto Rotušėje Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius „Maxima LT“ ir „Delfi.lt“ atstovams įteikė padėkas už Vilniui sugrąžintą kalėdinį traukinuką. Tam, kad vilniečiai ir miesto svečiai šventiniu laikotarpiu galėtų grožėtis švenčių belaukiančiu Vilniumi pro kalėdinio traukinuko langus.

„Maxima LT“ bendrovė yra aktyvus bendruomenių, kuriose veikia narys. Visada vertiname galimybę prisidėti prie aktualių projektų, vienas jų – praėjusiu šventiniu laikotarpiu Vilniaus gatvėmis riedėjęs kalėdinis traukinukas. Smagu, kad iniciatyva pradžiugino ne tik vilniečius ar miesto svečius, bet buvo įvertinta miesto vadovų“, – sakė Rosvaldas Gorbačiovas, „Maxima LT“ korporacinių reikalų departamento vadovas.

Vilniaus rotušėje vykusiame padėkos renginyje už įvairiais kitas iniciatyvas, kilnumą, paramą miestui ir kt. taip pat buvo apdovanotos aktyvios bendruomenės, verslo ir nevyriausybinės organizacijos. Vilniaus meras Remigijus Šimašius vilniečių vardu padėkojo visiems, kurie nuoširdžiai rūpindamiesi savo miestu, dovanojo, kūrė, investavo savo laiką ir pinigus į miestui svarbius projektus

„Šiandien kviečiu visus kartu pasidžiaugti Vilniumi – praėję metai miestui buvo sėkmingi ir kupini iššūkių. Tik Jūsų norų ir pastangų dėka miestas atrodo gražus, gyvas ir nuolat augantis. Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kad prisidėjote prie visapusio sostinės augimo, vystymosi ir tobulėjimo“ – kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Padėkos vakare skambėjo choro „Jauna muzika“ ir vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ atliekami kūriniai

Pasidalink: