Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
TIKETA
Grįžti į sąrašą
 

TIKETA - tai pirmoji šalyje bendrovė, pristačiusi naujausios kartos bilietų platinimo sistemą, kuri teikia visas bilietų pardavimo paslaugas.

TIKETA siūlo bilietus įsigyti ne tik į Lietuvoje, bet ir į užsienio šalyse vykstančius renginius. Visi renginių lankytojai realiu laiku kasoje gali matyti, ar yra laisvų vietų į pageidaujamą renginį, už kokią kainą ir kokioje salės vietoje (sektoriuje) yra laisvų vietų. Taip pat TIKETOS sistema informuoja, kuriame sektoriuje yra pageidaujamas laisvų vietų už Jūsų pasirinktą kainą kiekis.

Rinkdamiesi bilietą klientai gali pasirinkti konkretų salės sektorių / kainą bei jame pageidaujamų vietų skaičių. Priklausomai nuo renginio organizatorių, kai kuriais atvejais pirkėjai kasoje gali pasirinkti ne tik salės sektorių, bet ir konkrečią sėdimą vietą, tačiau tuomet, kai tokios galimybės nėra, bilietų pardavimo sistema automatiškai parenka geriausio matomumo laisvas vietas iš pirkėjo pasirinkto sektoriaus.

2007 metais bilietų prekybos bendrovės TIKETA sukurta e.bilietų platinimo sistema kartą metuose rengiamuose ICT (informacinių-komunikacinių technologijų) projektų apdovanojimuose įveikė 48 konkursantus iš 8 valstybių bei laimėjo pagrindinį „Baltic Challenge“ apdovanojimą už „Geriausią inovacijų projektą“. Dėl „Baltic Challenge“ apdovanojimo varžėsi Baltijos jūros regiono šalių, o taip pat Norvegijos, Ukrainos ir Baltarusijos ICT sprendimai ir projektai iš verslo ar viešojo sektoriaus, palengvinantys kasdienį žmonių gyvenimą tiek darbe, tiek privačiame gyvenime.

TIKETA išplėtė jau metus naudojamos novatoriškos dvimačio kodo sistemos pritaikymą – nuo šiol ja gali naudotis kompanijos „Apple“ mobiliųjų telefonų „iPhone“ savininkai. Programa „iMatrix“, leidžianti patogiai importuoti įvairią informaciją į mobilųjį telefoną, netruko sulaukti susidomėjimo tarp „iPhone“ vartotojų visame pasaulyje.

2008 gruodžio mėnesį bilietų platinimo bendrovei suteiktas tarptautinis sertifikatas ISO 9001:2000, liudijantis aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

TIKETA priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN, kuri vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų operavimu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais.

TIKETA kasas galite rasti žemiau pateiktų parduotuvių informacijos skyriuose

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti