Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
Akcija pratęsiama iki rugpjūčio 19 d.!
Įsigykite rankšluosčius JULES CLARYSSE
surinkę vos 5 lipdukus!

Skrajutes su lipdukais į pasirinktas prekes iškeisti galėsite iki rugsėjo 2 d.

Ypatinga kokybė Jums – minkštutėliai, stilingi ir ilgaamžiai 100 % medvilnės
JULES CLARYSSE ir MAXIMOS kolekcijos rankšluosčiai visai šeimai.
1
Pirkite
už 10 €
2
Rinkite
Maximos lipdukus
3
Įsigykite
JULES CLARYSSE
gaminių iki 70 % pigiau
100 % medvilnė – tai švelnus prisilietimas. Minkštutėliai rankšluosčiai maloniai apgaubia ir nedirgina net jautrios vaikų odelės.
Puikiai sugeria drėgmę. Specialiai MAXIMAI sukurti gaminiai išsiskiria kokybe, todėl juos malonu naudoti kasdien.
Rankšluosčiai lengvai prižiūrimi ir ilgai išlieka it nauji. Ypač plonas ir stiprus audinys išsiskiria savo lengvumu ir patvarumu.
Akcijos leidinys
Jules Clarysse
Bendradarbiaudami su belgų įmone JULES CLARYSSE sukūrėme unikalią vonios ir paplūdimio rankšluosčių kolekciją. Specialiai MAXIMAI sukurti gaminiai išsiskiria ne tik kokybe, bet ir stiliumi.
Visai šeimai
Vasara alsuojanti kolekcija įneš gaivos ir stilingai įsilies į vonios interjerą ar paplūdimio stilių. Kiekvienas šeimos narys lengvai išsirinks sau tinkantį ir patinkantį rankšluostį. Juk juos taip paprasta derinti tarpusavyje ir prie jau turimų.
metų patirtis
JULES CLARYSSE jau daugiau nei 60 metų garsėja savo gaminiais, kuriems naudojama tik aukščiausios kokybės medvilnė. Ypač plonas ir stiprus audinys išsiskiria lengvumu, patvarumu ir švelnumu.
Patiks vaikams
Vaikams skirti gaminiai džiugins savo spalvomis ir raštais bei lavins mažylių vaizduotę. Lengvi, itin minkšti rankšluosčiai švelniai apkabins, o pončas jaukiai apgaubs, bet nevaržys judesių.
100 % medvilnė
Itin minkšti rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę, juos lengva prižiūrėti ir jie ilgai išlieka ryškūs it nauji. Pagaminti iš 100% medvilnės pluošto jie nedirgina odos, todėl tinka jautresniems žmonėms, net ir vaikams.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti