ŠEIMOS klubas

Dabar net dvigubai daugiau MAXIMOS pinigų grįžta į Jūsų AČIŪ kortelę!

ŠEIMOS kortelėmis gali naudotis gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos. Jums tereikia susieti turimą ŠEIMOS kortelę su AČIŪ kortele ir sėkmingai naudotis ŠEIMOS klubo pasiūlymais parduotuvėse MAXIMA.

Kaip tapti ŠEIMOS klubo nariu?

korteles_1200x400

1. Susiekite turimą ŠEIMOS kortelę su AČIŪ kortele.

Atsinešę AČIŪ ir ŠEIMOS korteles į MAXIMOS parduotuvę jas abi pateikite kasoje. Kasininkui susiejus korteles Jūs gausite kasos kuponą, informuojantį, kad jau dalyvaujate ŠEIMOS klube. Nuo šiol Jums tereikės tik AČIŪ kortelės, kad galėtumėte naudotis ŠEIMOS klubo pasiūlymais.

2. Kokios naudos laukia ŠEIMOS klube?

Po kortelių susiejimo, jau kito apsipirkimo metu Jūs kaupsite dvigubai daugiau MAXIMOS pinigų nei klientai, kurie dalyvauja standartinėje lojalumo programoje – net 2 %. Taip pat Jūsų laukia ir papildomi pasiūlymai, kuriuos rasite savo AČIŪ paskyroje.

3. Nepamirškite pasinaudoti ŠEIMOS klubo privalumais!

Geriausių pasiūlymų tikrai nepraleisite užsukę į savo AČIŪ paskyrą ar tiesiog atsidarę mobiliąją MAXIMOS programėlę. Atsisiųskite MAXIMOS programėlę iš APP STORE ar GOOGLE PLAY ir išbandykite jos privalumus.

DUK

Savo AČIŪ paskyroje ar MAXIMOS programėlėje galėsite matyti Jums priklausančias ŠEIMOS klubo nario naudas.

Atėjus į MAXIMOS parduotuvę, prašome kasininkui pateikti savo AČIŪ kortelę ir ŠEIMOS kortelę. Kasininkas atliks reikiamus veiksmus kasoje. Apie šią narystę Jūs būsite informuoti kasos kuponu.

Jums atsinešti abi korteles reikės tik pirmąjį kartą, vėliau pakaks AČIŪ kortelės arba MAXIMOS mobiliosios programėlės, jei AČIŪ kortelę susiejote su ja.

Viena ŠEIMOS kortelė susiejama su viena AČIŪ kortele.

Po kortelių susiejimo kasininkas Jums pateiks kasos kuponą, kuriame bus nurodyta, kad Jūs jau dalyvaujate ŠEIMOS klube. Taip pat informaciją pasitikrinti galite prisijungę prie savo AČIŪ paskyros ir MAXIMOS mobiliojoje programėlėje.

MAXIMOS pinigų grąža bus taikoma nuo kito apsipirkimo.

Galite kreiptis į mus Jums patogiu būdu: tinklalapyje www.maxima.lt/pagalba, el. paštu klientai@maxima.lt, Infolinijos telefonu 8 800 200 50.

Jei Jūs dėl kokių nors priežasčių kaupiate daugiau nei 1 % nuo pirkinių sumos MAXIMOS pinigų (pvz., apsipirkote parduotuvėje, kurioje tam tikru laikotarpiu taikomas 10 % kaupimas, pasinaudojate papildomu kuponu ir pan.), Jūs negalėsite gauti papildomo 1 % nuo pirkinių sumos MAXIMOS pinigų, tačiau galėsite naudotis kitomis specialiomis nuolaidomis ir pasiūlymais, kurie skirti ŠEIMOS klubo nariams.

Pasitikrinti galite prisijungę prie savo AČIŪ paskyros ir MAXIMOS mobiliojoje programėlėje.

Galite kreiptis į mus Jums patogiu būdu: tinklalapyje www.maxima.lt/pagalba, el. paštu klientai@maxima.lt, Infolinijos telefonu 8 800 200 50.

Galite parsisiųsti MAXIMOS programėlę ir naudotis programėlės virtualia AČIŪ kortele arba kasininkas Jums gali parduoti AČIŪ kortelę už 0,01 Eur.

Jei negalite susieti savo AČIŪ kortelės su ŠEIMOS kortele, kreipkitės į mus Jums patogiu būdu: tinklalapyje www.maxima.lt/pagalba, el. paštu klientai@maxima.lt, Infolinijos telefonu 8 800 200 50.

Elektroninėje parduotuvėje BARBORA 2 % pinigų grąža nuo 2021 01 12 taikoma.

Pagalba