SMEG stilius ir kokybė Jūsų virtuvei

Nuo lapkričio 21 d. MAXIMOS parduotuvėse pristatome itin kokybiškus SMEG peilius ir kitus virtuvės pagalbininkus. Atraskite jų kolekciją dabar, pirkdami MAXIMOS parduotuvėse už 10 eurų, rinkdami lipdukus arba įsigydami SMEG prekių už ypatingą kainą su AČIŪ kortele.

SMEG_700x700_6

Vieta, kur kūrybiškumas, technologijos, naujovės ir dailus itališkas dizainas eina koja kojon. SMEG yra italų šeimai priklausanti bendrovė, garsėjanti stilingais virtuvės prietaisais, kurie tampa kiekvienų namų širdimi. Populiariausias jų gaminys yra ikoniškasis SMEG retro šaldytuvas, tapęs SMEG dizaino simboliu nuo pat jo pristatymo 1997 m.

MAXIMOS parduotuvėse pristatome SMEG peilių ir kitų virtuvės pagalbininkų kolekciją, sukurtą ir pagamintą naudojant tik itin kokybiškas medžiagas, tokias kaip akacijų mediena ir vokiškas nerūdijantysis plienas. Vientiso dizaino peiliai ergonomiškomis patogiomis rankenomis puikiai pagelbės ruošiant mėgstamus patiekalus, o stilingasis peilių stovas bus jūsų virtuvės akcentas, patrauksiantis kiekvieno akį. Atraskite kolekciją dabar ir paverskite maisto gaminimą visiškai nauja patirtimi.

SMEG peilių kolekcija

SMEG_700x700_lasisa

 

  • Pagaminti iš vokiško nerūdijančiojo plieno

 

  • Ergonomiškos formos rankenos

 

  • Vientiso dizaino

 

  • Rekomenduojama plauti rankomis

SMEG_polapio_prekes_1
SMEG_polapio_prekes_2
SMEG_polapio_prekes_3
SMEG_polapio_prekes_4
SMEG_polapio_prekes_5
SMEG_polapio_prekes_6

SMEG_polapio_prekes_14
SMEG_polapio_prekes_8
SMEG_polapio_prekes_10

Prekė išparduota

SMEG_polapio_prekes_13
SMEG_polapio_prekes_7
SMEG_polapio_prekes_9

Prekė išparduota

SMEG_polapio_prekes_11
SMEG_polapio_prekes_12

Laimėkite stilingųjų „SMEG“ prietaisų rinkinį!

SMEG_polapiu_baneriai_prizai

KAIP DALYVAUTI?

1. Pirkite bent vieną SMEG kolekcijos prekę su AČIŪ kortele.*

2. Registruokitės interneto puslapyje čia.

3. Kiekvieną savaitę iki 2024 m. kovo 25 d. laimėkite SMEG virtuvės prietaisų rinkinį, o vienas žaidėjas kovo 29 d. turės galimybę laimėti didįjį prizą – SMEG šaldytuvą.

 

* Žaidime gali dalyvauti tik pirkėjai, kurie pirkdami SMEG kolekcijos prekę pirkimo metu panaudojo savo AČIŪ kortelę. Žaidime nedalyvauja pirkėjai, įsigiję SMEG pjaustymo lentelę. Daugiau informacijos apie žaidimą maxima.lt/smeg. Žaidimas vyksta nuo 2023 m. lapkričio 21 d. iki 2024 m. kovo 25 d. Prizų fonde 1 SMEG šaldytuvas (FAB28) ir 18 SMEG virtuvės prietaisų rinkinių (rinkinyje: virdulys (KLF05), skrudintuvas (TSF01) ir rankinis trintuvas (HBF01)) – po vieną rinkinį kiekvieną savaitę. Registruojantis žaidimui reikia suvesti unikalų įsigytos prekės numerį, kuris nurodytas informaciniame lapelyje, esančiame prekės pakuotės viduje. Su vienu unikaliu prekės numeriu žaidime galima registruotis tik vieną kartą.

Lipdukų klijavimo lapas

Kainos galioja 2023 m. lapkričio 16 d. - kovo 25 d.

Stilius ir kokybė jūsų virtuvei

Kainos galioja 2023 m. lapkričio 16 d. - kovo 25 d.

Akcijos taisyklės

1. AKCIJOS TAISYKLĖS

1.1. Akcijos SMEG (toliau – Akcija) taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Akcijos vykdymo tvarką ir akcijos prekių įsigijimo sąlygas.

1.2. Taisyklės yra skelbiamos MAXIMA LT, UAB, interneto svetainėje www.maxima.lt/smeg ir MAXIMOS parduotuvių informacijos kasose.

 

2. AKCIJOS ORGANIZATORIUS

2.1. Akcijos organizatorius yra MAXIMA LT, UAB, juridinio asmens kodas 123033512, buveinės adresas: Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius (toliau – Organizatorius).

 

3. AKCIJOS LAIKOTARPIS IR VIETA

3.1. Akcija vyksta visose prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse.

3.2. Akcija vyks 2023 m. lapkričio 21 d. – 2024 m. kovo 25 d. arba tol, kol bus Akcijos prekių. Akcijos prekių kiekis ribotas.

 

4. AKCIJOS DALYVIAI IR DALYVAVIMO SĄLYGOS

4.1. Perkant parduotuvėse MAXIMA už 10 Eur, kasoje išduodamas 1 Akcijos lipdukas (už 20 Eur išduodami 2 Akcijos lipdukai, už 30 Eur išduodami 3 Akcijos lipdukai ir t. t.).

4.2. Į bendrą išleistą sumą neįskaičiuojami ir Akcijos lipdukai nesuteikiami už tabako gaminių, alkoholinių gėrimų, pradinio maitinimo ir specializuotų kūdikių mišinių, MAXIMOS dovanų kortelių ar čekių, loterijos bilietų, cukraus EXTRA LINE, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, elektroninių bilietų, superkamos ir (ar) keičiamos taros ir t. t.) mokėtinas sumas bei MAXIMOS pinigus.

4.3. Surinkus nurodytą skaičių lipdukų ir surinktus lipdukus suklijavus į specialią Akcijos skrajutę, pasirinktą SMEG peilį galima įsigyti su nuolaida iki 84 %. Akcijos skrajutę galima rasti MAXIMOS parduotuvėse arba interneto svetainėje www.maxima.lt/smeg.

4.4. Akcijos skrajutę su surinktais Akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.

4.5. Parduotuvėse MAXIMA, pateikus AČIŪ kortelę, už mažesnę įprastą kainą galima įsigyti šias dviguba kainodara įkainotas Akcijos prekes: ketaus puodą, keraminius orkaitės indelius, peilių stovą, pjaustymo lentelę bei kepsnių peilių rinkinį.

 

5. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

5.1. Akcijos dalyviai turi teisę iki 2024 m. kovo 25 d. teikti skundus dėl Akcijos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu adresu Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius arba el. paštu klientai@maxima.lt.

5.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir atsakymai pateikti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo rašytinio skundo gavimo dienos.

 

6. BENDROSIOS NUOSTATOS

6.1. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus tvarkomi Organizatoriaus privatumo politikoje nustatyta tvarka. Plačiau: https://www.maxima.lt/aciu/lojalumo-programos-privatumo-politika.

6.2. Akcijos prekių aprašymai pateikiami pagal gamintojo pateiktą informaciją.

6.3. Akcijos laikotarpiu Akcijos prekių galima įsigyti ir už įprastą kainą.

6.4. Akcijos prekės, Akcijos lipdukai į pinigus ir (ar) kitas prekes nekeičiami.

6.5. Organizatorius turi teisę nepriimti Akcijos skrajučių ir neparduoti Akcijos prekių už specialią kainą, jei paaiškėja, kad Akcijos dalyvis neatitinka Taisyklių arba nustatomi (įtariami) nesąžiningi Akcijos dalyvio veiksmai.

6.6. Organizatorius pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nutraukti Akciją. Tokį sprendimą Organizatorius gali priimti dėl bet kokių priežasčių. Organizatorius taip pat turi teisę bet kuriuo metu pakeisti ir (ar) papildyti Taisykles, įskaitant pakeisti Akcijos laikotarpį.

6.7. Papildoma informacija apie Akciją teikiama el. paštu klientai@maxima.lt.

Leidėjas – THE COOKWARE COMPANY EUROPE BV 0635.907.452, Antoon Catriestraat 12, 9031 Drongen, Belgija.

Pagalba