Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

„Sveikučių šėlsmas"

Akcijos taisyklės

 1. Akcija vyksta visose prekybos tinklo MAXIMA parduotuvėse, rugpjūčio 27 – lapkričio 11 dienomis.
 2. Pirkdami parduotuvėse MAXIMA nurodytą kiekį prekių, pažymėtų karuliais, kasoje NEMOKAMAI gausite akcijos „MINIONS Sveikučių šėlsmas“ pakuotę.
 3. Taip pat pirkdami vaisių arba daržovių bent už 3 € , kasoje NEMOKAMAI gausite akcijos „MINIONS Sveikučių šėlsmas“ pakuotę. Vieno apsipirkimo metu, suteikiama ne daugiau nei viena akcijos „Sveikučių šėlsmas“ pakuotė.
 4. Akcijos „MINIONS Sveikučių šėlsmas“ pakuotę sudaro 1 lipdukas skrajutei ir 1 magnetinis lipdukas kietiems paviršiams.
 5. Iš viso galite surinkti 32 akcijos magnetinių lipdukų kolekciją.
 6. Net 1.000 akcijos pakuočių galite rasti lipduką su vienu iš pliušinių žaislų MINIONS paveikslėliu. Pateikus šį lipduką Informacijos kasoje, pliušinis žaislas MINIONS kainuos tik 1 ct.
 7. Suklijavę 5 specialius skrajutei skirtus lipdukus į akcijos skrajutę, gausite 73% nuolaidą pliušiniam žaislui MINIONS įsigyti – pliušinis žaislas MINIONS kainuos tik 3,99 €.
 8. Akcija vyksta visose parduotuvėse MAXIMA nuo 2019 m. rugpjūčio 27 iki lapkričio 11 d. arba tol, kol yra akcijos pakuočių ir prekių. Akcijos pakuočių ir prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės ir pakuotės gali pasibaigti ankščiau, nei numatyta akcijos pabaiga.
 9. MAXIMA turi teisę keisti akcijos taisykles arba nutraukti akciją bet kuriuo metu.
 10. Nemokama MAXIMOS infolinija 8800 20 050, el. paštas klientai@maxima.lt.
 11. Daugiau informacijos apie akciją www.maxima.lt/​

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti